Şekerbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Şekerbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank ogs ödemeleri, Şekerbank ogs veriyor mu, Şekerbanktan ogs alabilir miyim merak ettiysen bilgiler yazımızda.

Anasayfa > Şekerbank > Şekerbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Başvurusu Nasıl Yapılır?
03 Ekim 2018
1.636 okunma
Şekerbank OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ) Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank OGS sistemlerinde hizmet seçeneği sunmuyor. Bankanın faaliyetleri arasında geçiş sistemleri ve ödeme opsiyonları bulunmuyor. Bankaya hem online web sitesi üzerinden başvuru yapılabilir hem de tüm Şekerbank şubelerinden direkt başvuru yapılarak, kart alımı, kredi kartı başvuruları yapılabilir.

Şekerbank OGS işlemleri konusunda hizmet vermiyor. Fatura ödemeleri ve diğer ödeme işlemleri için Şekerbank müşterilerine özel seçenekler sunuluyor. Tüm bankacılık hizmetlerini görmek için www.sekerbank.com.tr web sayfası üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Şekerbank Bankacılık Hizmetleri

Ücretsiz ogs cihazı veren bankalar 2018 listesinden, OGS ve HGS cihazları veren kuruluşları görüntüleyebilirsiniz. OGS- Otomatik Geçiş Sistemi açılımı ile paralı otoyollar ve köprülerden rahat, hızlı ve kolay geçmeyi sağlıyor. Otoyolların giriş veznelerinde ödeme yapmak için durmak ya da banka şubelerinde sıraya girmeye beklemeye gerek kalmayan sistemde, online ödeme kolaylığı sunuluyor.

OGS sistemi, cihaz ya da etiket ismini alan formatta sunuluyor. Araçların ön- üst kısmına asılan cihazlar sayesinde, araç tanıma sistemlerine benzeyen bir formülle, araçların plakaları okunarak, araç bilgileri girilir. Böylelikle otoyolda durmaya gerek kalmadan, cihaza yüklenen bakiyeden düşülür.


OGS Cihazı Nasıl Alınır?

Ogs başvuru, e-devlet sisteminden, PTT’lerden ve çeşitli bankalardan yapılıyor. Şekerbank’ın hizmetleri arasında OGS cihazı satışı bulunmuyor. Araç hizmetleri için taşıt sigortaları seçeneği sunuluyor. Kasko opsiyonları ile faaliyet gösteren bankanın bireysel emeklilik ve özel sigorta seçeneklerinden yararlanmak için çağrı merkezinden telefonla erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca web sayfası üzerinden tüm bankacılık hizmetlerine giriş yapılarak, online başvuru yapılabilir.

Şekerbank Online Bankacılık

OGS veren bankalar arasında bulunmayan Şekerbank, diğer bankacılık sistemleri ile faaliyet gösteriyor. İnternet şubesi; bireysel ve kurumsal seçeneklerle sunuluyor. Bireysel krediler, kart ürünleri, Sigorta ve BES hizmetleri, altın bankacılığı, emekli bankacılığı ile mevduat ve yatırım ürünleri seçenekleri sunuluyor.

Benzer İçerik  Şekerbank Bireysel Emeklilik Sistemi, Bes Bonus Kazandırıyor - Şekerbank

Ticari ve kurumsal işlemlerde; nakit yönetimi, üye işyeri/ POS, ticari kartlar, dış ticaret ve finansman ürünleri ile hizmetler veriliyor. Kobi’lere özel işletme bankacılığı ve kredi seçenekleri ile tarım alanında faaliyet gösteren kişilere ve esnaflara bankacılık sistemleriyle seçenekler sunuluyor.