Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Şekerbank Swift Kodu, Şekerbank BIC Kodu / Swift Kodu SEKETR2A

03.10.2018
918

Şekerbank swift code, Şekerbankın swift kodu kaç, Şekerbak swift kodu ne merak ediyorsanız hemen tıklayınız.

Şekerbank Swift Kodu, Şekerbank BIC Kodu / Swift Kodu SEKETR2A

Şekerbank swift, uluslararası alanda para akışı sağlamak isteyenler açısından avantajlıdır. Ülkemizde döviz alış-veriş işlemlerinin yaygınlaşması ile birlikte bankalar kendilerine özel swift kodları oluşturmuşlardır. Belirtilen kodlar sayesinde güvenle para akışı sağlamak mümkündür. Bu noktada detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılara Şekerbank müşteri hizmetleri günün her saatinde destek verir.

Döviz Transferinde Güvenli Yöntem

Döviz transferlerinde güvenli yöntemlerden bir tanesi olarak bilinen swift kod, genellikle büyük harfli olarak kullanılır. Swift kodu nasıl öğrenilir diye merak edenlerin, 0 850 222 78 78 müşteri hizmetleri numarasını aramaları faydalarına olacaktır.

  • Günün her saatinde, 7/24 bilgilendirme sağlayan müşteri hizmetleri swift kod noktasında da kullanıcılara destek verir.
  • SEKETR2A bankanın swift kodu olarak karşımıza çıkar.
  • Belirtilen kod ile birlikte dünyanın farklı ülkelerindeki bankalara para göndermek son derece pratiktir.

İşlemler sırasında problem yaşamamak adına öncesinde detaylı bilgi edinmek dikkat edilecek unsurlar arasındadır. 11 haneli kodlama sistemine göre üretilen şifre, bankalara göre değişiklik gösterir.


Kısa Sürede Para Aktarımı

Swift para transferi ücretleri her yıl değişiklik gösterir. İşlem yapmak isteyenlerin öncesinde müşteri hizmetleriyle görüşerek bilgi edinmeleri faydalarına olacaktır. Kısa sürede para aktarımını mümkün kılan swift kod, özellikle uluslar arası yatırımcılar tarafından pratik yöntemlerden bir tanesidir. Ülkemizde 8 haneli olarak kullanılan kodun başına gideceği şubenin baş harfleri eklenir. Swift kod, güvenlik açığının oluşmaması adına avantajlı seçenekler arasında gösterilir.

Her Zaman Müşteri Hizmetleri Desteği

Şekerbank, müşterilerinin memnun olması adına iletişim servislerini her zaman aktif kılar. Bu sayede şubeler, müşteri hizmetleri numarası ya da internet bankacılığı üzerinden merak edilen tüm noktalarda kısa süre içerisinde bilgi edinmek mümkündür. Swift nasıl yapılır sorusunu yöneltenlerin ise öncelikle gönderecekleri para türünü belirlemeleri önemlidir. Dolar ya da Euro gibi para türü belirlendikten sonra gönderim işlemi en fazla 24 saat içerisinde tamamlanır. Karşı tarafın iletişim numaraları ve bilgileri, işlem sırasında gerekli olan unsurlar arasındadır. Swift ile para aktarımı tamamlandığında banka kullanıcısına onay bildirimi gelir.

Benzer İçerik  Şekerbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, Avantajlı e-Mevduat - Şekerbank
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.