Şekerbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Şekerbank Hgs Nasıl Alınır? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Şekerbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Şekerbank Hgs Nasıl Alınır?

Şekerbank hgs veriyor mu, Şekerbank’tan hızlı geçiş sistemi alınır mı, Şekerbank hgs ödemesi konularını sizin için inceledik.

Anasayfa > Şekerbank > Şekerbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Şekerbank Hgs Nasıl Alınır?
02 Ekim 2018
1.935 okunma
Şekerbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Şekerbank Hgs Nasıl Alınır?

Şekerbank Hızlı Geçiş Sistemi için hizmet vermiyor. Ücretli otoyollar ve köprülerden kolay geçişi sağlayan HGS sistemi, için banka tarafından etiket satışı ya da otomatik ödeme gibi opsiyonlar sunulmuyor. Bankacılık hizmetlerinde verilen diğer opsiyonlar ve ödeme seçenekleri için www.sekerbank.com.tr üzerinden bilgi alınabilir.

HGS Nedir?

Şekerbank müşteri hizmetleri 0850 222 7878 numaralı hattan erişim sunuyor. Çağrı merkezinden kart başvuruları, kredi başvuruları ile tüm bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi alınabilir. HGS- Hızlı Geçiş Sistemi, 2013 yılından bu yana hizmeti verilen ve otoyollardan hızlı, kolay geçmeyi sağlayan bir sistemdir.

Köprüler ve paralı otoyollardan hızlı geçmek için sunulan bir etiket sistemidir. Etiket üzerine kaydedilen araç ve plaka bilgileri ile banka hesap bilgileri senkronize edilir. Araçların otoyol gişelerinden geçişi sayesinde etiket, antenlerden okunarak gişede beklemeye gerek kalmıyor.

Geçiş ücretleri için bankalarda sıra beklemeye gerek kalmadan sunulan hizmet sayesinde bankada bulunan hesap üzerinden geçiş ücreti alınır. Araç sahibinin tanımlanan hesabından etiket sistemi üzerinden limit eklemesi, bakiye yükleme formatında ödemeler yapılır.


Şekerbank Hizmetleri Nelerdir?

Şekerbank banka kartı başvuruları online bankacılık sistemi üzerinden yapılabiliyor. Bireysel ve ticari hizmet seçenekleriyle faaliyet gösteren bankalarda ayrıca;

  • KOBI
  • Esnaf/ İşletme
  • Tarım
  • Kurumsal Ticari
  • Şubesiz Bankacılık
  • Kurumsal Yönetim

Branşlarında hizmet veriliyor. Bireysel ve ticari hesaplar üzerinden yapılan tüm bankacılık hizmetleriyle seçenekler sunuluyor. Ayrıca bireysel emeklilik ve sigorta işlemleriyle hizmet veriliyor.

Şekerbank HGS ve OGS

Şekerbank kredi çeşitleri, KOBI, tarım, esnaf gibi farklı seçeneklerle sunuluyor. Emekli bankacılığı, yatırım araçları ve mevduat hesapları, ödemeler ve hizmetler gibi farklı seçenekler sunuluyor. Fakat HGS sistemleri için Şekerbank’ta hizmet verilmiyor. OGS- Otomatik Geçiş Sistemi için de Şekerbank şubelerinde ödeme ya da bakiye yükleme gibi opsiyonlar sunulmuyor.

Benzer İçerik  Şekerbank Leasing Hesaplama, Şeker Finansal Kiralama A.Ş.

PTT şubelerinden HGS sistemi için ve OGS için başvuru yapılabilir. Etiket alımı hemen sağlanarak, otoyol ve köprülerden hızlı, kolay geçiş sağlanabilir. HGS başvuruları direkt olarak PTT şubelerinden yapılabildiği için dijital PTT sistemleri üzerinden de yapılabiliyor. Online başvurularda HGS etiketleri kurye aracılığı ile adrese gönderiliyor.