İş Bankası Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, İş Bank Atmsi Paramı Yuttu - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

İş Bankası Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, İş Bank Atmsi Paramı Yuttu

İş Bankası ATM paramı yuttu, İş Bankası atm’ye param sıkıştı ne yapmalıyım ve İş Bankası bankamatiğe para sıkışması diyorsanız detaylar makalemizde!

Anasayfa > Türkiye İş Bankası > İş Bankası Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, İş Bank Atmsi Paramı Yuttu
02 Haziran 2018
1.576 okunma
İş Bankası Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, İş Bank Atmsi Paramı Yuttu

İş Bankası bankamatikleri üzerinden para yatırması işlemleri olmak üzere daha pek çok özellikten yararlanılarak bankamatik işlemleri gerçekleştirilir. Ancak kişiler birtakım sorunlar ile karşılaşabiliyor. Parası bankamatik tarafından yutulan kişiler param kaldı konusunda müşteri hizmetlerini arayarak ne yapmalıyım şeklinde bilgi alabilir. Ne yapılması gerektiği banka personellerine de sorulabilir. Fakat bankanın kapalı olması durumunda müşteri hizmetleri ile irtibata geçmek daha doğru olacaktır. Bankamatik üzerinden para yatırıma işlemlerinde özenli davranmakta yarar var. Bu anlamda kişiler paraların kıvrık olmamasına ve deforme olmamış olmasına özen göstermelidir.

İş Bankası Bankamatik İşlemleri

 Türkiye’nin neredeyse her noktasına İş Bankası bankamatikleri mevcuttur. Kişiler bankamatik üzerinden para yatırma başta olmak üzere para çekme gibi işlemlerini de gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme, döviz çekme, vergi ödeme gibi daha pek çok işlem pratik bir şekilde yapılır.  Bu işlemleri gerçekleştirirken çoğu vatandaş paranın bankamatikte sıkışması gibi birtakım sorunlar ile karşılaşarak İş Bankası bankamatik paramı yuttu dilekçe işlemlerini gerçekleştirmektedir.


  • Para yatırma işlemlerinde bulunmadan önce bankamatiğe yatıracağınız banknotlara dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Ayrıca kişiler bankamatikte bulunan para bölmesine yatıracakları tutarı belirleyip girerken de ayrıca özenli davranmalıdır.
  • Tam da bu işlem esnasına para sıkışması gibi durumlarla karşılaşan kişiler İş Bankası atm’ye param sıkıştı ne yapmalıyım konusunda panik yaşar.
  • Bu durumda yapılması gereken en yakın banka şubesine İş Bankası ATM paramı yuttu diyerek durumu bildirmek.
  • Bankanın açık olmaması gibi durumlarda da müşteri hizmetlerini aramanız da fayda var.

İş Bankası Bankamatiğinde Param Sıkıştı Diyenler

Eğer bankamatikte paranız sıkıştı ise 0850 724 0724 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamalıdır. Müşteri hizmetleri alanında uzman personellerden oluşur. İş Bankası bankamatikte param kaldı şikayetlerinizi dinledikten sonra size yardımcı olacaktır.

Bunun için işlem yaptığınız bankamatiğin bağlı olduğu şubeyi bildirmeniz ve hangi tutarlarda yatırım yaptığınız hakkında bilgi vermeniz gerekiyor. İş Bankası bankamatiğe para sıkışması gibi sorunlarınızı kısa bir süre içinde çözüme kavuşturacaktır. Ancak bankaların kapalı olması durumunda işlemlerinizin de süresi uzayabilir.


Benzer İçerik  Türkiye İş Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS / OGS Yükleme | Türkiye İş Bankası A.Ş.