ICBC Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, ICBC Bank Atm Para Çekme Limiti - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

ICBC Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, ICBC Bank Atm Para Çekme Limiti

Icbc bank atm para çekme limiti nedir, Icbc bankası bankamatikten günde ne kadar çekilir, icbc günlük para çekme limitleri, günlük limit arttırma bilgileri makalemizde!

Anasayfa > ICBC Turkey Bank > ICBC Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, ICBC Bank Atm Para Çekme Limiti
28 Mayıs 2018
1.786 okunma
ICBC Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023, ICBC Bank Atm Para Çekme Limiti

ICBC Turkey banka kartınız ile para çekme limitleri öğrenildikten sonra 2018 yılında da fatura ödeme, para yatırma, nakit avans, kredi kartı borcu ödeme, döviz alış ve satış işlemleri olmak üzere para transferi de yapabilirsiniz. Bunun için bankanın uygulamakta olduğu alt ve üst limitlere uyum sağlanması gerekiyor. Başka bankalar üzerinden gerçekleştireceğiniz bakiye sorma işleri adına ücret alınmaz. Para çekme işlemleri adına herhangi bir komisyon ücreti alınmamaktadır. Limit arttırmak için ise banka müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

ICBC Para Çekme Limitleri

Banka üzerinden para çekme işlemlerinde bulunmak adına öncelikle müşterilerin ICBC banka kartları ile ATM’ye giriş yapmaları gerekiyor. Ardından uygulanmakta olan alt ve üst limitlere uyum sağlayarak işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  • ICBC atm para çekme limiti ise diğer bankalardan farklı olarak 2.000 TL olarak belirlenmiştir. Üst limit tutarına dikkat ederek çekim işlemlerinde bulunabilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra ICBC atm’den döviz çekme işlemleri içinde müşterilerine hizmet sunmaktadır.
  • ICBC günlük para çekme limiti arttırma için 444 0 50 telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlere haftanın tüm günü ve günün her saati hizmet eder. Aklınıza takılan tüm soruları yöneltebilirsiniz.
  • ICBC atm’den kartsız para çekme işlemleri adına da kişisel bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekiyor.
  • Eğer ICBC karekod (qr kodu) ile para çekme işlemlerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

ICBC Para Yatırma Limitleri

Müşteriler ATM üzerinden para yatırma işlemlerinde bulunmak adına sahip oldukları şifreler ile giriş yapmalıdır. Ardından yatırmak istedikleri hesabı belirleyerek işlemlerini onaylayabilirler. ICBC üzerinden kartsız para yatırma işlemlerinde de bulunmanız mümkün olacak. Bunun için kartsız para yatırma ücretine uyum sağlanması gerekiyor.

  • ICBC atm’den para yatırma limiti için en az 10 TL belirlenmiştir. Bunun yanı sıra havale ve EFT gibi işlemlerde de bulunmanız mümkündür.
  • Banka kartının bağlı olduğu vadesiz hesaplar üzerinden 10 TL ve katları olmak üzere 100 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkündür.
  • Kişiler eğer ICBC kartsız para yatırma ücretine uyum sağlar ise işlemlerini anında gerçekleştirebilir.

Kredi kartı ya da banka kartı için şifre değiştirme işlemleri de ATM’ler üzerinden gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra yurt içi ya da yurt dışı alışverişlerinizi Elektron ve Maestro amblemi bulunan iş yerlerinden gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır.