Halkbank İnternet Bankacılığı, Nasıl Parola Alabilirim? - TÜRKİYE HALK BANKASI -

Halkbank İnternet Bankacılığı, Nasıl Parola Alabilirim? – TÜRKİYE HALK BANKASI

Anasayfa > Türkiye Halk Bankası > Halkbank İnternet Bankacılığı, Nasıl Parola Alabilirim? – TÜRKİYE HALK BANKASI
05 Kasım 2018
1.333 okunma
Halkbank İnternet Bankacılığı, Nasıl Parola Alabilirim? – TÜRKİYE HALK BANKASI

Online bankacılık Halkbank kapsamında şube üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bütün işlemleri ayağınıza kadar getirmektedir. Mobile sistem üzerinden hesabınıza erişim sağlarken kullandığınız cihazın ve ağ bağlantısının güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Ancak bu şekilde sorunsuz bir biçimde bankacılık işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bankacılık Sisteminin Kullanımı ve Özellikleri

Halkbank internet şubesi şifre alma işlemlerinin tamamlanmasından sonra müşteri numarası/TC kimlik numarası üzerinden şifreniz ile beraber sorunsuz bir biçimde sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu şekilde erişeceğiniz ara yüzün kullanımı oldukça kolaydır. İlk defa kullanan kişilerin dahi sorunsuz bir biçimde işlem gerçekleştireceğinden emin olabilirsiniz.

  • EFT ve havale işlemlerini sorunsuz bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Bu noktada limit 5000 lira olarak belirlenmiştir.
  • Gönderim sırasında onkine şube olduğu için sizden ayrıca bir komisyon talep edilmeyecektir.
  • EFT işlemlerinin sadece mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilebileceği de ayrıca dikkate alınmalıdır. Bu saatler dışında ya da resmi tatillerde alınan EFT talepleri de işleme alınacak ve bekletilecektir. İlk mesai saatinde işlem uygulamaya alınacaktır.
  • Kredi kartı başvurusunda bulunma ya da ek kart talep etme gibi imkanları da kısa bir süre içerisinde değerlendirebilirsiniz.

Sistem özelliklerine bakıldığı zaman hem hızlı hem de güvenli bankacılık için şubeye gelme zorunluluğunuzun artık ortadan kalktığından emin olabilirsiniz.

Uygulama Üzerinden Kullanın

Halkbank internet şubesi indir adımını hem IOS hem de Android sistem üzerinden sorunsuz bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı ve indirilme süreci tam manası ile ücretsiz bir biçimde işlemektedir. Uygulama kapsamında aynı şekilde TC kimlik numarası ve şifre bilgileriniz ile sisteme girişinizi tamamlayabilirsiniz.


Uygulamaya giriş yaparken kullandığınız şifrenin unutulması durumunda kart bilgilerinizi girerek yeni bir şifre talep edebilirsiniz. Yeni şifre talep edilirken telefon numaranıza bir doğrulama kodu gönderilecektir. Bu doğrulama kodu şifrenizin sizden habersiz değiştirilmesini engellemek adına ortaya koyulmaktadır.

Benzer İçerik  Halkbank Kiralık Kasa Ücretleri, Halk Bankası Kiralık Kasa Fiyatları 2022-2023

Hesabınızı Sıkı Takibe Alın

Hesabınıza gelen tutarlardan başlayarak nerede ne harcandığına kadar bütün detaylar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sistem kapsamında aklınıza takılan hususlar ve bilginiz dahilinde olmayan harcamalar olursa anında banka hesabınızı askıya alabilirsiniz. Halkbank bu konuda yüksek meblağlı alışverişler sırasında zaten gerekli olan onayı kişilere sağlamaktadır. Hem mobil sistem hem de yüz yüze hizmet oldukça güvenilir bir biçimde tamamlanacaktır.

Halkbank iletişim sistemi üzerinden müşteri temsilcileri ile sorunsuz bir biçimde konuşabilirsiniz. 0850 222 0400 numarası üzerinden zaman kısıtlaması olmaksızın yetkililere erişim sağlayabilirsiniz. İnternet şubesinin kusursuz tasarımı sayesinde müşteri hizmetleri sistemine bağlanmanıza bile gerek kalmayacaktır.

İlginizi Çekebilir;


Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? (Şifresi Nasıl Alınır?)

Halkbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HalkBank HGS Başvurusu ve Kullanımı Hakkında Bilgi

Halk Bankası Kredileri

TEB İnternet Bankacılığı, İnternet Şubesi | Türk Ekonomi Bankası – Teb

Kentsel Dönüşüm Kredisi Nasıl Alınır?, kentsel dönüşüm kredisi nasıl alabilirim