Garanti Bankası Telefon Numarası Değiştirme, Garanti Bankası 0850lili Nosu - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Telefon Numarası Değiştirme, Garanti Bankası 0850lili Nosu

Garanti Bankası telefon nosu güncelleme, garanti bankası telefon numarası 0850, garanti telefon nosu yenileme için detayları öğren!

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Telefon Numarası Değiştirme, Garanti Bankası 0850lili Nosu
01 Haziran 2018
1.852 okunma
Garanti Bankası Telefon Numarası Değiştirme, Garanti Bankası 0850lili Nosu

Garanti Bankası’nda telefon bankacılığı özelliği sayesinde işlemlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün. Eğer kayıtlı telefon numaranızı güncellemek ya da değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek. Müşteri hizmetleri haftanın 7 günü 24 saat hizmet eder. Bu nedenle istediğiniz zaman dilimi içerisinde görüşme sağlayabilirsiniz. Kişiler, en yakın Garanti Bankası şubesine giderek de telefon numarası güncelleme işlemleri için başvuruda bulunabilir. Bunun için güncelleme ya da değiştirme formunun dikkatli bir şekilde doldurulması gerekiyor.

Garanti Bankası Telefon Numarası Nasıl Güncellenir?

Telefon bankacılığı sisteminden yararlanmak isteyenler öncelikle aktif olarak kullandıkları cep telefonu numaralarını bankaya bildirmeli. Eğer Garanti Bankası telefon numarası güncelleme işlemlerinde bulunacaksanız da 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri alanında uzman personellerden oluşur. Bu nedenle işlemleriniz kısa sürede sonuçlanır.

  • Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333’ ü arayarak Garanti Bankası telefon numaramı değiştirmek istiyorum demeniz yeterli olacak.
  • Müşteri hizmetleri bu durumda taleplerinizi dikkate alarak numara değiştirme işlemlerinizi onaylar. Ancak bunun için sizi en yakın Garanti Bankası şubesine davet edebilir.
  • Telefon numarası değiştirme ya da güncelleme işlemlerinde banka şubesinde form doldurmanız ve formu ilgili banka personeline teslim etmeniz gerekiyor.

Garanti Bankası ATM’den telefon numarasını güncelleme işlemlerinde müşteriler birtakım sorunlar yaşadığından dolayı çok fazla tercih edilen bir yol değildir. Numarasını değiştirmek isteyen kişilerin Garanti Bankası şubesine gitmesi daha doğru olacak. Güncelleme işlemlerinden sonra ise Garanti Bankası telefon numarasına havale olmak üzere birçok temel bankacılık işlemlerini telefon ile gerçekleştirmeniz mümkün.

Telefon Numarası Bloke Kaldırma İşlemleri Nasıl Yapılır;

Bloke işlemlerinde yapılması gereken öncelikle Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamak.

  • 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak Garanti Bankası telefon numarası bloke kaldırma talebinde bulunulur.
  • Müşteri personelleri sizden anne kızlık soyadınız olmak üzere kişisel bilgileriniz ve T.C. Kimlik belgeniz ile ilgili birtakım bilgiler soracaktır.
  • Daha sonra bloke işlemi iptal edilir. Kişiler, Garanti Bankası telefon numarası ile para çekme gibi birtakım hesap işlemlerini yapabilir.

Garanti Bankası Telefon Bankacılığı

Telefon bankacılığını kullanmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerini aradıktan sonra Garanti Bankası telefon numarasına para gönderme, hesap açma, hesap kapatma, kredi kartı işlemleri ve borç ödeme gibi daha pek çok işlemi gerçekleştirebilir. Bunun için şifre belirlenmesi gerekiyor. Müşteri hizmetlerini arayarak telefon bankacılığı için şifre belirleme işlemlerinde bulunmanız mümkün olacak.


Benzer İçerik  Garanti Bankası Leasing Hesaplama, Leasing Hesaplama | Garanti Bankası