Garanti Bankası Para Çekme Limiti, Paramatik Günlük İşlem Limitleri | Garanti Bankası - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Para Çekme Limiti, Paramatik Günlük İşlem Limitleri | Garanti Bankası

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Para Çekme Limiti, Paramatik Günlük İşlem Limitleri | Garanti Bankası
11 Ekim 2018
1.056 okunma
Garanti Bankası Para Çekme Limiti, Paramatik Günlük İşlem Limitleri | Garanti Bankası

Garanti bankası para çekme işlemlerinde hem şubeler hem de müşteri hizmetleri yardımcı olur. Hesaplarından para çekmek isteyen banka müşterilerinin 444 0 333 iletişim servislerini kullanmaları faydalarına olacaktır. Hesap bilgileri korunduğu için güvenlik açısından herhangi bir problem yaşanmaz. Günlük para çekim limitleri ise kullanılan hesaba göre farklılık gösterir.

Günlük Çekim Limitlerine Göre İşlem İmkanı

Banka kullanıcılarının mağdur olmaması adına günlük alt ve üst limitlere dikkat etmeleri önemlidir. Garanti günlük para çekme limiti yükseltme aşamasında iletişim servisleri tüm müşterilerin taleplerini en kısa süre içerisinde sonuçlandırır. Düzenli olarak para çekimi yapanlar, limit artırım başvurusu yaptıklarında onaylanır.


Hesap Bilgilerinin Doğru Aktarımı Önemli

Günlük paracard limit 2018 yılı içerisinde 2000 TL olarak belirlenmiştir.  Para aktarım işlemi yaparken belirtilen limitlere dikkat etmek faydalı olacaktır. Garanti bankasının kredi kartına sahip olan kullanıcılar için günlük limit ise 6000 TL şeklinde hesaplanmıştır. Kartsız yapılan işlemlerde para yatırma günlük üst limit ise 12 bin TL’dir. İşlem yapmadan önce müşteri hizmetleri ya da şubeler aracılığı ile bilgi edinmek önemlidir.

Kart Seçeneklerine Göre Farklı Limit

Garanti bankasında kart seçeneklerine göre farklı limit imkanları vardır. QR ile Atm’den para çekmek isteyenler adına günlük limit 3 bin TL’dir. Garanti QR para çekme limiti düzenli aralıklar ile güncellenir.

  • Sorunsuz bir şekilde para aktarımı yapabilmek adına limitlere dikkat etmek faydalı olacaktır.
  • Limitler hakkında bilgi edinmek isteyenlere 0 850 222 0 333 numaraları da yardımcı olur.
  • Para çekme limiti bankanın hesapların güvenliğini sağlamalarına da zemin hazırlar.

Para çekme aşamasında sorun yaşamamak adına limitler dışında hesap bilgilerine de dikkat etmek önemlidir.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Para Yatırma Ücreti, 2022-2023 Atm kartlı kartsız para yatırma işlem masrafları