Garanti Bankası Havale Ücreft, Levent Garanti Bankası Şubesi Telefon Adres -Garanti Bankası Levent - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Havale Ücreft, Levent Garanti Bankası Şubesi Telefon Adres -Garanti Bankası Levent

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Havale Ücreft, Levent Garanti Bankası Şubesi Telefon Adres -Garanti Bankası Levent
11 Ekim 2018
964 okunma
Garanti Bankası Havale Ücreft, Levent Garanti Bankası Şubesi Telefon Adres -Garanti Bankası Levent

Garanti bankası swift kod para aktarım işlemlerinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur. Özellikle uluslar arası alanda para akışı sağlamak isteyenler, swift kod sayesinde kolay bir şekilde işlem yapabilirler. Şubelere ve farklı şehirlerdeki bankalara göre swift kod değişiklik gösterdiği için bilgi edinmek adına iletişim servislerini kullanmak gerekir.

Güvenli Para Aktarım İmkanı

Şubelerin swift kodları hakkında bilgi sahibi olanlar, böylelikle güvenli bir şekilde para akışı sağlama imkanı elde ederler. Garanti bankası 1.levent şubesi swift kodu değişiklik gösterdiği için işlem yapmadan önce bilgi almak gerekir. TGBATRIS ise Garanti bankalarının tüm şubelerinde geçerli olan swift kod olarak karşımıza çıkar.

Şube Kodu İşlem Aşamasında Önemli


Para aktarım işleminin problemsiz bir şekilde gerçekleşebilmesi adına swift kodu hakkında bilgi edinmek gerekir. Bu noktada ise en yakın Garanti şubelerinden destek almak faydalı olacaktır. Garanti etiler şubesi ya da levent bölgesinde aynı swift kod kullanılır. Müşteri hizmetleri ya da online site üzerinden bilgi edinmek son derece kolaydır.

Müşteri Hizmetleri İle İletişim

Garanti bankası swift kodu hakkında fikir edinmek isteyenlere 444 0 333 numaraları yardımcı olur. Günün her saatinde, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri swift kod ile nasıl işlem yapılacağı noktasında da destek verir. Garanti bankası levent şubesi swift kod kullanılarak işlem yapılan platformlardan bir tanesidir.

  • Para aktarımı sırasında hesap bilgileri korunur ve paylaşılmaz.
  • Şube ve banka kodu sayesinde güvenli para akışı sağlanır.
  • Swift kod düzenli olarak para aktarımı yapan firmalar ya da bireyler açısından avantajlıdır.

İlk kez işlem yapacaklara ise hem şubeler hem de iletişim servisleri en profesyonel şekilde yardımcı olur.

Benzer İçerik  Garanti Bankası OGS (Otomatik Geçiş Sistemi), Garanti Bankası HGS/OGS Başvurusu ve İptali