Garanti Bankası Havale Ücreti, Garanti Bankası EFT ve Havale Masrafları Ne Kadar - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Garanti Bankası Havale Ücreti, Garanti Bankası EFT ve Havale Masrafları Ne Kadar

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Havale Ücreti, Garanti Bankası EFT ve Havale Masrafları Ne Kadar
11 Ekim 2018
903 okunma
Garanti Bankası Havale Ücreti, Garanti Bankası EFT ve Havale Masrafları Ne Kadar

Garanti bankası havale, hesaplar arasında para akışı sağlamak açısından en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Aynı banka içerisinde para gönderimi sağlanmasına fırsat veren işlem, şubeler ya da mobil uygulama üzerinden kolay bir şekilde gerçekleşir. İlk kez havale yapacakların günlük limitlere dikkat etmeleri faydalarına olacaktır.

Garanti Bankası Havale Saatleri

Garanti bankası içerisinde havale ya da eft ücreti sabit 5.50 TL olarak belirlenmiştir. Belirtilen fiyatlar her yıl değişiklik gösterebildiğinden dolayı takipte kalmak faydalı olacaktır. Havale ücreti ne kadar araştırmasında olanlara şubelerdeki görevliler ile iletişim kurmaları önemlidir.

Havale Alt Ve Üst Limitleri

Her devlet ve özel bankasının havale yaparken belirlediği günlük limitler farklıdır. Bu noktada herhangi bir problem yaşamamak adına günlük alt ve üst limitlere dikkat etmek faydalı olacaktır. Garanti bankası içerisinde havale üst limit 250 bin TL olarak belirlenmiştir. Garanti bankası havale nasıl yapılır diye merak edenlerin online şubeleri kullanmaları yeterlidir. Aktarılacak hesap numarası, isim ve tutar belirlendiğinde işlemler kısa süre içerisinde tamamlanır.


Online Şube Üzerinden Aktarım Fırsatı

Şubelerde beklemek istemeyenler açısından online kanallar son derece avantajlıdır. Garanti bankası mobil uygulamasını kullananlar, istedikleri zaman 24 saat havale işlemi yapma fırsatına sahiplerdir. Havale ücreti almayan bankalar da olduğu gibi Garanti bu noktada müşteri memnuniyetine önem verir.

  • Düşük havale ücreti sayesinde işlem yapmak son derece kolaydır.
  • Aynı bankanın müşteri istedikleri zaman problem yaşamadan hesaplar arasında para akışı sağlama fırsatına sahiplerdir.
  • Havale yaparken hesap numaralarının doğru olmasına dikkat edilmelidir.

Aksi takdirde belirlenen tutar başka kullanıcılarının hesabına aktarılabilir. Havale işlemi tüm bilgilerin kaydedilmesi durumunda en fazla birkaç dakika içerisinde tamamlanır.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Swift Kodu, İnternet Bankacılığı | Garanti Bankası