Fibabanka Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Döviz Mevduat | Fibabanka - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Döviz Mevduat | Fibabanka

Fibabank vadeli Euro hesabı ne kadar faiz veriyor, Fibabank vadeli döviz Euro hesabı mevduat ve Fibabank yatırım fırsatlarını inceledik.

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Döviz Mevduat | Fibabanka
05 Ekim 2018
1.002 okunma
Fibabanka Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Döviz Mevduat | Fibabanka

Fibabank vadeli euro hesabı, döviz kurları üzerinden birikimlerini arttırmak isteyenler adına hizmet verir. Vadeli hesap sayesinde yatırımları değerlendirmek ve çoğaltmak son derece güvenilirdir. Üstelik diğer kazanç yöntemlerine göre vadeli hesap risksiz bir alternatiftir. Vadeli hesaba başvuru yapmak isteyenlerin kimlikleri ile en yakın Fibabanka şubelerine gitmeleri yeterli olacaktır.

Euro Üzerinden Yüksek Faiz Oranları

TL dışında Fibabanka, yatırımcılarının memnun olması adına döviz kurları üzerinden de vadeli hesap açma imkanı sunar. Bu sayede banka müşterileri Euro ya da Dolar üzerinden birikimlerini en avantajlı şekilde değerlendirebilirler.

  • TL’ye göre döviz kurlarındaki faiz oranları daha yüksektir.
  • Vadeli döviz hesabı faiz oranları noktasında 444 88 88 iletişim numaraları tüm banka müşterilerine detaylı bilgilendirme sağlar.
  • Online bankacılık ya da mobil şube sayesinde yatırımları kontrol etme aşamasında da bir problem yaşanmaz.

Vadeli hesabı kullanabilmek adına en az 1000 Euro yatırım yapılmasına dikkat edilmelidir. Yatırım alt ve üst limitleri noktasında banka görevlileri yardımcı olur.


Avantajlı Yatırım Yapma Fırsatı

Döviz faiz oranları düzenli olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı takipte kalmak gerekir. Birikim yapmak isteyenlerin vadeli hesap açmaları, kısa süre içerisinde daha çok kazanç sağlamalarına yardımcı olur. Fibabanka döviz vadeli hesabı, son derece güvenlikli olduğu için hesapların kontrolü aşamasında bir sorun yaşanmaz. Üçüncü kişilerin hesap bakiyelerine erişim sağlamaları engellenir. Mobil şube kullananların özel bir şifre belirlemeleri faydalarına olacaktır.

 Risksiz Gelir Sağlama İmkanı

Fibabanka vadeli hesap sayesinde, risksiz gelir sağlama imkanı oluşur. Vadeli döviz hesaplama aşamasında ise Fibabanka resmi internet sitesi tüm kullanıcılara yardımcı olur. Bu sayede faiz oranları ve elde edilecek kazanç hakkında fikir edinmek son derece kolaydır. Vadeli hesabın döviz kuru üzerinden değerlendirilmesi, hızlı bir şekilde kazanç elde edilmesine destek verir. Üstelik günün her saatinde hesabı kullanmak ve para akışı sağlamakta mümkündür. Yeni mevduat hesabı açtıran banka kullanıcılarına hoş geldin faizi uygulanır. Böylelikle hesap içerisindeki yatırımları değerlendirmek ve büyütmek daha kolay hale gelir.

Benzer İçerik  Fibabanka Hayat Sigortası, Avantajlı Hayat Sigortası Paketleri I Fibabanka