Fibabanka KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), En Avantajlı Nakit Krediler I Fibabanka - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), En Avantajlı Nakit Krediler I Fibabanka

Fibabanka kobi kredileri neler, Fibabanka kobilere kredi veriyor mu ve esnafa kredi hakkında bilgiler makalemizde!

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), En Avantajlı Nakit Krediler I Fibabanka
03 Ekim 2018
1.007 okunma
Fibabanka KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), En Avantajlı Nakit Krediler I Fibabanka

Fibabanka ticari kredi, işletme sahibi olanların ekonomik problemlerine çözüm bulunabilmesi adına geliştirilmiştir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, zaman içerisinde ekonomide yaşanan dalgalanmalar nedeniyle maddi açıdan zor durumda kalabilirler. Bu gibi noktalarda ise banka kredileri son derece avantajlıdır. Düşük faiz oranları ile müşterilerini memnun etmeyi amaçlayan Fibabanka ise KOBİ kredisi verir. Kredi şartları ya da başvuru koşulları hakkında fikir edinmek adına iletişim servisleriyle görüşmek faydalı olacaktır.

Küçük İşletmelere Maddi Destek

Küçük işletmelere maddi destek sağlanması adına geliştirilen kobi kredisi, uzun vade fırsatları sayesinde ödeme aşamasında zorluk çıkarmaz. Fibabanka kredi başvurusu aşamasında en yakın şubelerdeki profesyonel çalışanlardan destek almak önemlidir.

  • Tc kimlik belgesi ve işletmeye ait evraklar ile birlikte başvuru süreci en hızlı şekilde tamamlanır.
  • KOBİ kredisi alacakların maddi ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirlemeleri faydalarına olacaktır.
  • Kredi başvurusu sonrasında mobil kanallar ve internet bankacılığı üzerinden süreç takip edilir.

Daha çok bilgi edinmek isteyen esnaf ya da iş yeri sahiplerine 444 88 88 numaraları günün her saatinde yardımcı olur.

Uzun Vade Ve Düşük Faiz Oranları

Fibabanka kredi ödeme aşamasında zorlanmamak adına faiz oranlarını en iyi şekilde belirlemek gerekir. Yine aynı şekilde aylık ödeme tutarına da dikkat etmekte yarar vardır. Ödemelerin aylık düzenli bir şekilde yapılması, daha sonrasında bankayla yaşanabilecek problemlerin engellenmesi açısından avantajlıdır. 60 aya varan vade seçenekleri sayesinde çekilen krediyi ödemek daha pratik hale gelir. Bu noktada doğru bir ödeme planı oluşturulmalıdır.

Ekonominin Canlanmasına Yardımcı

Bankaların KOBİ’lere ya da ticari işletmelere sağladığı krediler, aynı zamanda ekonominin canlanmasına da katkı sağlar. Bu sayede işletme sayısı artar ve ekonomik anlamda bir çeşitlilik meydana gelir. Fibabanka kredi notu yüksek olan müşterilerine istedikleri zaman nakit imkanı oluşturur. Özelikle ekonomik dalgalanmalardan etkilenen ve maddi anlamda sorun yaşayan işletmelerin kredi almaları, kısa sürelide olsa rahatlamalarına destek verir. KOBİ kredileri sayesinde işletmelerin ömrü daha fazla uzar ve kendilerini toparlama fırsatı bulurlar.

Benzer İçerik  Fibabanka Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, TL Mevduatınıza %24 | Hoş Geldin Faizi Fibabanka'da