Fibabanka Trafik Sigortası, Fibabanka | TİCARİ KASKO - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka Trafik Sigortası, Fibabanka | TİCARİ KASKO

Fibabank trafik kaskosu, Fibabanka ticari araç kaskosu ve Fibabank trafik sigortası başvuru işlemleri gibi bilgileri sizin için derledik.

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka Trafik Sigortası, Fibabanka | TİCARİ KASKO
05 Ekim 2018
941 okunma
Fibabanka Trafik Sigortası, Fibabanka | TİCARİ KASKO

Fibabanka trafik kasko, aracın korunması ve oluşabilecek herhangi bir çarpma anında maddi kaybın önlenmesi açısından faydalıdır. Müşteri memnuniyetine önem veren ve farklı olanaklar hazırlamaya özen gösteren Fibabanka, trafik sigortası ile ilgili tüm detayları resmi internet sitesinde paylaşmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek isteyenler, günün her saatinde bilgilendirme sağlayan müşteri hizmetleriyle görüşebilirler.

Sigorta Kapsamında Teminat Durumları

Fibabanka trafik sigortası fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin öncelikle süresi, teminat durumları ve ücretleri hakkında fikir sahibi olmaları gerekir. Bu noktada ise şube personelleri ya da müşteri hizmetleri yardımcı olur.

  • Fibabanka iletişim servisleri sayesinde sigorta başvuru yapmak ve imkanları değerlendirmek son derece pratiktir.
  • Deprem, sel, su baskını, çarpma, yanık ya da çalınma, trafik sigortası kapsamındaki teminat durumları olarak karşımıza çıkar.
  • Belirtilen durumlar dışında araç ile ilgili bir problem yaşanması durumunda sigorta kapsamında değerlendirilemez.

Trafik sigortası yaptırırken poliçenin detaylı bir şekilde hazırlanması, daha sonrasında oluşabilecek problemleri de engeller.


Maddi Zararın Büyük Kısmı Karşılanır

Fibabanka tarafından oluşturulan trafik sigortası ile birlikte herhangi bir çarpma ya da kaza anında maddi zararın büyük bir kısmı karşılanır. Fibabanka internet bankacılığı üzerinden sigorta ücretlerini ödemek son derece pratik ve kolaydır. Araca herhangi bir zarar gelmesi durumunda ekonomik kaybın karşılanması, maddi açıdan problem yaşamamak açısından önemlidir. Özellikle çalıntı gibi durumlarda araç en kısa süre içerisinde yeniden temin edilir.

Zorunlu Trafik Sigortası Başvurusu

Fibabanka şubeleri tüm müşterileri ya da kullanıcıları sigorta ücretleri konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirir. Trafik sigortası zorunlu olduğundan dolayı, araç sahibi herkesin yaptırması gerekir. Sigortasız trafiğe çıkan araçlar, kontroller ya da denetimler sırasında fark edildiğinde para cezası uygulanır. Fibabanka’nın trafik sigortası hakkında fikir edinmek adına resmi internet sitesini de incelemek faydalı olacaktır. Maddi teminat, tedavi masrafları teminatı ve ölüm teminatı, trafik sigortası yapanların yararlanabilecekleri seçenekler arasındadır. Sompo Japan Sigorta A.Ş ile anlaşmalı olan Fibabanka, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya özen gösterir. Zorunlu sigorta süresi bittiğinde otomatik olarak yeniden güncellenir.

Benzer İçerik  Fibabanka Hayat Sigortası, Avantajlı Hayat Sigortası Paketleri I Fibabanka