Fibabanka Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa Sözleşmesi - Fibabanka - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa Sözleşmesi – Fibabanka

Fibabanka kiralık kasa ne kadar, Fibabanktan ücretsiz kasa kiralayabilir miyim, Fibabank kasa kiralama detaylarını inceledik!

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa Sözleşmesi – Fibabanka
03 Ekim 2018
1.139 okunma
Fibabanka Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa Sözleşmesi – Fibabanka

Fibabanka kiralık kasa, önemli ya da değerli eşyalarını en güvenli şekilde korumak isteyenler adına hizmet verir. Hırsızlık ya da çalınma riskine karşı son derece avantajlı olan kiralık kasa Fibabank tarafından müşteri memnuniyetinin arttırılması adına oluşturulmuştur. Kiralık kasa ücretleri, alternatifleri ve başvuru koşulları hakkında bilgi edinmek isteyenlere ise 444 88 88 müşteri hizmetleri numarası destek verir.

Her Yıl Farklı Fiyat Politikası

Kiralık kasa nedir diye merak edenler için güvenlikli bir koruma yöntemi olduğunu söylemekte fayda vardır. Fibabanka içerisinde bulunan kiralık kasalar, özel olarak korunur ve içerisindeki eşyalar üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

  • Fibabanka ve diğer bankaların kiralık kasa ücretleri, her yıl düzenli bir şekilde yenilenir.
  • Bilgi edinmek adına en yakın şubelerden destek almakta fayda vardır.
  • Kiralık kasalar belirli bir süre ile hizmet verir ve bu zaman dilimi içerisinde tüm değerli eşyalar korunur.

Yastık altı birikimi yapan ya da değerli eşyalarını ve evraklarını korumak isteyenler, Fibabanka yetkilileri ile görüşerek fikir edinebilirler.


Yıllık Ödeme Yapmak Şart!

Kiralanan kasa ile ilgili herhangi bir problem yaşanmaması adına düzenli ödeme yapmak gerekir. Ödemelerin aksatılması, banka ile sorun yaşanmasına ve kiralık kasanın kullanılamamasına neden olur. Kiralık kasa boyutları ise banka müşterilerinin isteklerine göre belirlenir. Küçük boy kasalar için yıllık en düşük tutar 385 TL şeklinde belirlenmiştir. Belirtilen tutar 12 ay için tek seferlik alınır.

Fibabanka Kiralık Kasa Seçenekleri

Kiralık kasa fiyatları 2018 yılında güncellendikten sonra Fibabank müşterilerini memnun edebilmek adına ekonomik seçenekler belirlemiştir. Küçük, orta ve büyük koy kasa alternatiflerinden birini değerlendirenler, bu sayede tüm birikimlerini güvenle koruma imkanı da bulurlar. Bankada büyük boy kasa fiyatları yıllık 550 TL olarak belirlenmiştir. Kasa fiyatlarını her yıl sonunda düzenli olarak güncellenir. Bilgi edinmek isteyenlerin şubelerdeki görevliler ile iletişim kurmaları faydalarına olacaktır. Fibabank, kiralık kasaları ile yastık altında birikim yapanların tüm değerli eşyalarını güvenle korur. Kiralık kasada yalnızca ziynet ya da altın değil, önemli evrak ve belge saklamakta mümkündür.

Benzer İçerik  Fibabanka Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Yatırım, Mevduat ve Faiz Oranları | Fibabanka