Fibabanka Avans Hesap, Kredili Mevduat Hesabı | Fibabanka - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka Avans Hesap, Kredili Mevduat Hesabı | Fibabanka

Fibabanka nakit avans bilgileri, Fibabank avans hesap ayrıntıları ve kullanabileceğiz avans hesap hakkında inceleme yazımıza tıklayınız.

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka Avans Hesap, Kredili Mevduat Hesabı | Fibabanka
03 Ekim 2018
1.272 okunma
Fibabanka Avans Hesap, Kredili Mevduat Hesabı | Fibabanka

Fibabanka nakit avans limiti, anlık para sorunu yaşayan kullanıcılar için özel olarak oluşturulmuştur. Maddi açıdan sorun yaşayan ve kredi çekmek istemeyenler, belirli bir limite kadar avans hesaplarını kullanma fırsatı bulurlar. Talep edilmesi durumunda banka kullanıcısının hesabına en fazla 24 saat içerisinde tanımlanır. Avans hesap hakkında daha fazla bilgi almak adına Fibabanka müşteri hizmetleriyle görüşmek faydalı olacaktır.

Para Problemlerinde Hızlı Çözüm

Para problemlerinde ya da anlık nakit ihtiyaçlarında avans hesap, en avantajlı seçeneklerden bir tanesidir. Fibabanka kredili mevduat hesabı, taksitli ödeme fırsatı sayesinde ekonomik problemlerin oluşmasını engeller. Başvuru yapacakların kendilerine en yakın Fibabanka şubesini ziyaret etmeleri faydalarına olacaktır.

  • Hesap açıldıktan sonra atm’den çekim yapmak son derece kolaydır.
  • Kredili mevduat hesabına ödeme yapılmadığında faiz işleyeceği için dikkatli harcama yapmak gerekir.
  • Mevduat hesabında alt ve üst limitler, banka müşterisinin aylık gelirine ve yaptığı düzenli ödemelere göre belirlenir.

Kredi çekmek ya da kredi kartı kullanmak yerine para problemlerinde mevduat hesabı daha avantajlıdır.


Fibabanka Avans Hesap Limitleri

Fibabanka içerisinde bir avans hesap açanlar, günlük en az 50 TL çekme fırsatına sahiplerdir. Çekilen tutarların düzenli olarak ödenmesi, banka ile ilgili problemlerin yaşanmasını engeller. Kredili mevduat hesabı nedir diye merak edenler için avantajlı bir hesap olduğunu söylemekte yarar vardır. Hesaptan çekilen tutar, belirli bir süre içerisinde ödendiğinde herhangi bir faiz ya da işlem ücreti uygulanmaz.

Günün Her Saatinde Para Çekme Fırsatı

Avans hesaptan günün her saatinde çekim yapma fırsatı vardır. Anlık para sorunu yaşayan ancak kredi çekmek için fırsatı olmayanlar Fibabanka mevduat hesap fırsatlarını değerlendirebilirler. Fibabanka hesap kapatma işlemleri ise yine aynı şekilde şubeler ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirilir. Mevduat hesabını kullanmak istemeyenler, kısa süre içerisinde bankaya bildirerek iptal ettirme hakkına sahiplerdir. Anlık para problemlerinde ya da ekonomik problemlerin yaşandığı dönemlerde bu tür hesaplar alternatiflerine göre daha pratiktir. Avans hesap kredili olduğu için harcama yaparken dikkat etmek önemli unsurlar arasındadır.

Benzer İçerik  Fibabanka Günlük Para Çekme Limiti 2022-2023 Fibabanka Atm Para Çekme Üst Limit