Diyarbakır Sur Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Diyarbakır Sur Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Genel > Diyarbakır Sur Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
1.073 okunma
Diyarbakır Sur Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Sur Belediyesi işçi alımı için zaman zaman personel açıklarını ilana vermektedir. Resmi web sayfası duyurular bölümünden görebileceğiniz bu boşalan pozisyonlar için kaç kişinin alınacağı ve hangi şartlarda alınacağı da detaylı olarak yazmaktadır. Siz de detaylı olarak başvurabileceğiniz belediye ilanlarına bakabilir online başvuru formu ile anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sur Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı Aşamaları Nelerdir?

Sur Belediyesi memur alımı için istenen başvuru formunu doldurmak sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Çok sayıda eleman açığının olmadığı bölgeye talep de çok olmadığı için açık pozisyonlara başvurmanız halinde şansınız da yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Sur Büyükşehir İlçe Belediyesi Hangi Branştaki Personele İhtiyaç Duyuyor?

Sur Belediyesi sözleşmeli eleman alımı için farklı branşlarda personele ihtiyaç duyar. Özellikle zabıta görevlisi, özel güvenlik görevlisi gibi ilanların bu bölgede daha çok olduğunu görebilir ve vakit kaybetmeden bir an önce ilana başvuru yapabilirsiniz.


Sur Büyükşehir İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Sur Büyükşehir İlçe Belediyesi olarak geçen belediye, Diyarbakır’ın kalabalık ve siyasi anlamda da çok sayıda olayın meydana geldiği ilçelerinden biri olarak ismini duyurmaktadır. Nüfus anlamında Sur içerisinde 123311 kişi yaşamaktadır. Sur ilçesi belediyecilik anlamında yeni personellere ihtiyaç duyar. Bölge halkı telefon ya da web sitesi üzerinden de belediyeye ulaşarak istek ve sorunlarını iletebilir. Kurumsal yapısı güçlü olan Sur Belediyesi’nin faksı 0412 280 1052 olarak geçer. Mesai saatleri içerisinde arayabileceğiniz belediyenin telefon numarası da 0412 223 6062’dir. Sur Belediyesi internet üzerinden gelen maillere kısa zamanda cevap vermektedir. Mail atmak için akm@sur.bel.tr adresini kullanabilirsiniz. Sur Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı hakkındaki sorularınızın cevabını bu mail adresi verecektir.

Benzer İçerik  Bursa Orhaneli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bolu Gökçesu Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası Bireysel İnternet Bankacılığı (Mobil Üyelik)