Denizli Acıpayam Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Denizli Acıpayam Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Acıpayam Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
1.293 okunma
Denizli Acıpayam Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Acıpayam Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı ilanları hem belediyenin resmi internet sitesi üzerinden hem de İŞKUR sitesi üzerinden devam ediyor. En güncel ilanlara bu adresler üzerinden erişim sağlamanız mümkün olacak. 55971 nüfuslu Denizli İlçesi olan Acıpayam’ın artan nüfusun ihtiyaçları belediye tarafından yapılan çalışmalar neticesinde karşılanır. Ayrıca işsizlik oranı da büyük ölçüde düşürülür. Başvuruda bulunmak isteyenler gerekli belgeleri hazırlayarak başvuru formunu dikkatlice doldurmalı.

Acıpayam Personel Alımında Başvuru Süreci

Acıpayam belediyesi personel alımı adına KPSS şartı aramaz. Genellikle memur alımlarında ÖSYM tarafından yapılan KPSS puanına başvurulur. İşçi statüsündeki ilanlar adına kişilerin birtakım koşullara uyum sağlaması gerekir.

18 yaşından büyük olmak, kamu haklarından kısıtlı olmamak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak aranılan şartlar arasında yer alır. Bunun yanı sıra kişilerin en az ilkokul ve ileri düzeyde diploma sahibi olmaları da gerekiyor. Yabancı uyruklu kişilerin ve terörle bağlantısı bulunan kişilerin başvuruları geçersiz kabul edilir. Denizli Acıpayam iş ilanları 2020 yılında benzer kriterler ile devam ediyor. Bunlara ek olarak görevini yapmaya engel teşkil edecek bir özre sahip olunmaması ve herhangi bir şekilde suç yükümlülüğü altında olmamak da aranılan nitelikler arasında. Erkek adayların ayrıca askerlik görevini yerine getirmiş olmaları da şart.


Acıpayam İşçi Başvurularında Gerekli Olan Belgeler

Başvuruda bulunacak olan kişiler talep edilen koşullara uyum sağlıyor ise T.C kimlik belgeleri, ikametgah belgeleri, sağlık raporu, adli sicil kaydı gibi belgeleri hazırlamaları şart. Ek olarak iş alanına göre belgeler talep edilebilir. www.acipayam.bel.tr  adresi üzerinden Acıpayam iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün. bilgi@acipayam.bel.tr mail adresi, 2585181222 telefon numarası üzerinden de belediye yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik  Adana İmamoğlu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?, TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Ankara Sincan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları