Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranı, Vadeli Mevduat Hesaplama | Hesaplama Araçları | DenizBank - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranı, Vadeli Mevduat Hesaplama | Hesaplama Araçları | DenizBank

Anasayfa > Denizbank > Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranı, Vadeli Mevduat Hesaplama | Hesaplama Araçları | DenizBank
10 Ekim 2018
1.659 okunma
Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranı, Vadeli Mevduat Hesaplama | Hesaplama Araçları | DenizBank

Denizbank vadeli dolar hesabı döviz yatırımlarını değerlendirmek isteyenler için iyi faiz oranları ile seçenek oluşturmaktadır. Vadeli süresi için müşteriler istedikleri gün sayısını seçebilirler. Vade süresi 15 gün, 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl vb. olarak seçilebilir. Dolar hesabında paranın miktarına ve vade sayısına göre gelen faiz oranı değişmektedir. Döviz hesabı açtırmak için internet şubesi veya mobil bankacılık aracılığıyla pratik biçimde başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Faizleri Nedir?

Denizbank’ta vadeli dolar hesabı açtırarak yatırımlarınızı belirlenen faizler üzerinden değerlendirebilirsiniz. Faiz oranları için örnekler aşağıda verilmiştir:

*1.000 dolar ile 25.000 dolar arasındaki yatırımlara 15-22 gün vade süresi ile gelecek olan faiz oranı %2’dir.

*1000 dolar ile 25.000 dolar arasındaki yatırımlara 62-90 gün vade için faiz oranı %3,25’tir.

*1000 dolar ile 25.000 dolar arasındaki yatırımlara 365 ve 400 günlük vade için faiz oranı %4 ‘dür.


Denizbank vadeli dolar hesabı faiz oranları için www.denizbank.com.tr sayfasında detaylı bilgi sunulmaktadır.

Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Faiz Hesaplamaları

Denizbank sitesinde Dolar bazında vadeli hesap açtırmak isteyenler faiz oranlarını hesaplamak için sitedeki hesaplama aracını kullanabilirler. Denizbank vadeli dolar hesabı faiz hesaplama için vadeli mevduat hesaplama aracı bulunmaktadır.

Mevduat türü, mevduat tutarı, başlangıç tarihi, bitiş tarihi gibi bilgiler hesaplama aracına girilir. İnternet şubesi faiz oranları ile şube faiz oranları değişmektedir. İnternet şube faiz oranları daha avantajlıdır.

Denizbank Vadeli Dolar Hesabı Başvurusu

Denizbank vadeli dolar hesabı başvurusu için Denizbank internet bankacılığı ve mobil şube kullanılabilmektedir. Telefon bankacılığı için 444 0 800 numaralı hattı arayabilirsiniz. Aynı zamanda Denizbank’ta vadeli dolar hesabı açtırmak için herhangi bir Denizbank şubesine gitmeniz de mümkündür.

Benzer İçerik  Denizbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Hesaplama | Hesaplama Araçları | DenizBank