Denizbank Telefon Numarası Güncelleme, Değiştirme ve Bloke Kaldırma - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Denizbank Telefon Numarası Güncelleme, Değiştirme ve Bloke Kaldırma

Denizbank telefon numarası değiştirme işlemlerinizi bankanın internet şubesinden, müşteri hizmetlerinden ve ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hat ya da sim kart değişikliği sebebiyle bloke kaldırma işlemini de aynı kanallar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Telefon numaranızı güncelleme veya blokesini kaldırma işlemlerini yapabileceğiniz kanalları ve işlem basamaklarını yazımızda detaylarıyla anlattık.

Anasayfa > Denizbank > Denizbank Telefon Numarası Güncelleme, Değiştirme ve Bloke Kaldırma
31 Mayıs 2018
2.383 okunma
Denizbank Telefon Numarası Güncelleme, Değiştirme ve Bloke Kaldırma

Denizbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek telefon numarasını değiştirebilir ya da güncelleme işlemlerinde bulunabilirsiniz. Kişiler en yakın Denizbank şubesine giderek de müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabiliyor. Müşteri hizmetleri alanında uzman profesyonel kişilerden oluşur. Bu nedenle aklınıza takılan soruları da yöneltebilirsiniz.  Telefon bankacılığı sayesinde birçok hesap işlemlerini oldukça kısa bir sürede gerçekleştirmeniz mümkün olacak. İsterseniz havale, eft işlemlerini yapabilir isterseniz de hesap açma işlemlerinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra hesap kapatma işlemleri de telefon bankacılığı sistemi üzerinden yapılabiliyor.

Denizbank Telefon Numarası Güncelleme İşlemleri

Telefon numarasını değiştiren kişiler bankada kayıtlı olan telefon numarasını değiştirmelidir. Aksi taktirde telefon bankacılığı sisteminden yararlanılamaz. Denizbank ATM’den telefon numarasını güncelleme işlemleri yapılamıyor. Ancak numara güncelleme işlemleri adına;

  • Kişiler en yakın Denizbank şubelerine giderek telefon numarası değiştirme işlemlerinde bulunmalıdır.
  • Bunun için banka personelleri ile görüşmeniz gerekiyor. Numara değiştirme formunu dikkatli bir şekilde doldurduktan sonra müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.
  • Denizbank telefon numaramı değiştirmek istiyorum diyenler müşteri hizmetleri ile de iletişime geçebilir.
  • 0850 222 0800 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşme sağladıktan sonra numara değiştirme işlemleri adına müşteri temsilcileri en yakın Denizbank şubesine gelmenizi talep eder.
  • Numaralarını değiştiren kişiler Denizbank telefon numarasına havale gibi birtakım işlemleri yapabilir.

Denizbank Telefon Bankacılığı

Telefon bankacılığından yararlanarak Denizbank telefon numarasına para gönderme gibi birtakım işlemleri anında yapabileceksiniz. Ancak bunun için parola oluşturmanız gerekiyor. Müşteri hizmetlerini arayarak parola belirleme işlemlerinde de bulunmanız mümkün olacak. Daha sonra ise Denizbank telefon numarası ile para çekme gibi birtakım işlemleri kısa süre içerisinde yapabileceksiniz. Ayrıca kredi kartı işlemleri, borç ödeme, başka hesaba para gönderme, hesaplar arası para transferi, döviz, fono işlemleri gibi birtakım bankacılık hizmetleri de müşteri hizmetleri sayesinde pratik bir şekilde yapılır.

 Telefon Numarasına Bloke Kaldırma:  Telefon numaranıza bloke uygulanmış ise 0850 222 0800 numarasını aramanız gerekiyor. Müşteri hizmetleri bu konuda sizden T.C. kimlik numaranız olmak üzere annenizin kızlık soyadını da isteyecektir. İlgili bilgileri tamamladıktan sonra Denizbank telefon numarası bloke kaldırma işlemlerinde bulunmuş olacaksınız. Ayrıca en yakın Denizbank şubesine giderek de telefon numarasına bloke hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, bloke kaldırma işlemlerinde bulunabilirsiniz. Bloke kaldırma işlemlerinde bulunduktan sonra kişiler telefon bankacılığından yararlanabilir. Bu sayede bankanın yaptığı kampanyalarda da anında bilgi sahibi olabileceksiniz.


Benzer İçerik  Denizbank Eft Saatleri 2022-2023 | Denizbank İşlem Limitleri