Denizbank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), Denizbank BES İptal ve Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Denizbank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), Denizbank BES İptal ve Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır

Anasayfa > Denizbank > Denizbank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), Denizbank BES İptal ve Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır
08 Ekim 2018
1.259 okunma
Denizbank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), Denizbank BES İptal ve Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır

Denizbank bireysel emeklilik başvurusu için otomatik katılım bireysel emeklilik içinDenizbank.com internet adresine erişim sağlamanız yeterli. Bunun yanı sıra Tüm Denizbank şubeleri emeklilik başvuruları adına hizmet sağlar. Denizbank bireysel emeklilik SMS ile başvuru hizmeti sunmuyor. 0850 222 0800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak ön başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Bireysel Emeklilik Hakkında

Kişilerin düzenli katkıları ile büyümekte olan ve fon yönetimi sayesinde gelişen birikimlerle emeklilik boyunca düzenli gelir sağlayan bir sistemdir. Yasalarla düzenlenmiş olup Sermaye Piyasası Kurulu ve Bağımsız Denetim Kurumu tarafından denetlenir.

Küçük Katkılarla Katılmak: Küçük tutarlı yatırımlar ile de bireysel emeklilik sistemin katılım sağlanması mümkün. Bu plan için aylık olarak ödenmesi gereken tutar 150 TL’dir.

Grup Olarak Katılmak: Gruplara özel olarak sunulan bu plan sayesinde çalışanlarınıza ek fayda sağlamanız mümkün. Katkı payı tutarı ise grup özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Denizbank bireysel emeklilik iletişim numarası 0850 222 0 638. Bu numara üzerinden iletişime geçerek grubunuza özel emeklilik planı oluşturabilirsiniz.


Denizbank Bireysel Emeklilik Başvuru

Başvuru işlemleri internet üzerinden oldukça kolay bir şekilde yapılır. Bireysel emeklilik başvurusu adına;

  • denizbank.com adresine erişim sağlayın. Ardından ana sayfada yer alan bireysel emeklilik butonuna tıklayın.
  • Hemen başvur seçeneğine tıkladığınızda karşınıza bireysel emeklilik başvuru formu gelir.
  • Adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranız ve aktif olarak kullandığınız cep telefonu numaranızı yazarak gönder butonuna tıklamanız yeterli olacak.
  • Formun en alt kısmında yer alan kişisel verileri korunması kanunundaki bilgilendirmeyi okudum sekmesini işaretlemeyi unutmayın.

Denizbank bireysel emeklilik nasıl iptal edilir konusunda ise bireysel emeklilik iletişim numarasını çevirmeniz ve müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bireysel emekliliğin iptali adına talebinizi iletmeniz durumunda size kısa sürede geri dönüş yapacaklar ve bireysel emeklilik sistemini iptal edecekler.

Benzer İçerik  Denizbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Hesaplama | Hesaplama Araçları | DenizBank