Denizbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Denizbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım

Denizbank ATM paramı yuttu, ATM paramı yuttu, sistemde görünmüyor, ne yapabilirim diyorsan hemen tıkla!

Anasayfa > Denizbank > Denizbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım
31 Mayıs 2018
1.308 okunma
Denizbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım

Denizbank bankamatiği üzerinden para yatırma işlemleri esnasında param kaldı ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız öncelikle banka personelleri ve müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız gerekiyor. Vatandaşlar bu durumla belirli zamanlarda karşılaşabilirler. Bankamatiğe yatırmış olduğunuz para sıkışabilir ya da bankamatik paranızı yutabilir. Bankaların açık olması durumunda ilgili şube size yardımcı olacaktır. Ancak bankalar mesai saatleri içerisinde değil ise Denizbank müşteri hizmetleri ile haftanın yedi günü ve günün her saatinde görüşme yapmanız mümkün olacak.

Denizbank Bankamatik İşlemleri

ATM’ ler üzerinden bilindiği üzere para yatırma işlemleri olmak üzere daha pek çok işlem yapılıyor. Para çekme, kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme, vergi borcu ödeme, havale ve EFT olmak üzere işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün. Para yatırma işlemlerinde bulunmak isteyenler ister banka kartları ya da kredi kartları ile isterlerse de kartsız işlem menüsü üzerinden para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu durumda; Denizbank bankamatikte param kaldı gibi sorunlar ile karşılaşmanız muhtemeldir.


  • Para yatırma işlemlerinde yatıracağınız paranın ıslak olmamasına, yırtık ve buruşmuş olmamasına dikkat etmeniz etmeniz gerekiyor.
  • Bu sayede işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Aksi halde bankamatik hata verir ve paranızı geri iade eder.
  • Bunun dışında Denizbank atm’ye param sıkıştı ne yapmalıyım konusunda ise müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Denizbank ATM’sinde Param Kaldı

Eğer para yatırma işlemleri esnasında bankamatik paranızı yuttu ise banka personellerinden destek istemelisiniz. Denizbank bankamatiğe para sıkışması gibi durumlarda 0850 222 0800 numaralı müşteri hizmetlerinden destek almalısınız.

  • Müşteri hizmetlerine Denizbank ATM paramı yuttu beyanınızdan sonra ATM’nin hangi şube üzerinde bulunduğunu ve ne kadar miktarda para yatırımında bulunduğunuza dair birtakım bilgileri belirtmeniz gerekiyor.
  • Denizbank müşteri hizmetleri ATM’nin bağlı bulunduğu şubeye erişim sağladıktan sonra size geri dönüş sağlayacaktır.

Bu durumun çözüme kavuşması biraz zaman alabilir. Özellikle bankaların açık olmaması söz konusu ise beklemeniz gerekecektir.


Benzer İçerik  Denizbank Swift Kodu, Denizbank BIC Kodu / Swift Kodu DENITRIS