5 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

5 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar

5 bin tl kefilsiz ihtiyaç kredisi hangi bankadan alınır, beş bin tllik anında kredi veren hangi banka, 5 bin tl kredi veren bankalar listesi makalemizde.

Anasayfa > Banka Haberleri > 5 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar
27 Eylül 2018
919 okunma
5 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kolay Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisini 5 bin TL olarak kefilsiz bir şekilde veren bankalar, piyasada en çok ilgiyi gören finans kurumlarıdır. Kolay kredi veren bankalar sınıfında yer alan bu işletmeler, hiç bir şekilde kefil istemezler. 5 bin TL en düşük miktarlı kredi olarak tanımlanır. Birçok büyük ya da orta ölçekli banka, kefil istemeden kredi imkanı sağlarlar.

Ziraat Bankası

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılı listesine baktığımız zaman Ziraat Bankası‘nın bu finans kuruluşlarından birisi olduğunu görmekteyiz. Banka, kefil istemeden 5 bin TL kredi vermektedir. Vade seçenekleri ise 48 aya kadar uzayabilmektedir. Aylık faiz oranı, yapılan son güncelleme ve düzenlemeden sonra 2.35 seviyesine gelmiştir. Atm üzerinden başvuru yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra mobil cihaz üzerinden, internet bankacılığını kullanabilir ya da direkt bankaya giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bankanın istediği belgeler içinde başvuru formu, maaş bordrosu, nüfus cüzdanı fotokopisi yer almaktadır.

Akbank

Kolay kredi veren bankalar 2018 senesi kampanyalarına baktığımız zaman Akbank’ın da olduğunu görmekteyiz. Banka, 3.11 oranlı bir faize sahiptir. Bu faiz oranına göre kredi çekim işlemleri yapılabilir. Hiç bir şekilde kefil istenmediği için rahatlıkla 5 bin Tl’yi alıp kullanabilirsiniz. 24 ay ve 48 ay olmak üzere iki farklı vade süresi vardır. Vade süresi değiştiği zaman faiz oranlarında da bir değişiklik olabilmektedir.


Başvuru yolları içinde bankaya gitmek ilk sırada yer alır. Herhangi bir Akbank şubesine gittikten sonra müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bankaya ait olan resmi web sayfası da kullanılabilir. Bir diğer yöntem ise internet şubesidir. Müşteri hizmetlerini arayarak, kredi başvurusunu tamamlamak mümkündür. 444 25 25 numaralı telefon üzerinden banka ile iletişime geçilebilir. Ayrıca kısa mesaj göndererek, 4425 numaralı hat aracılığı işe işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Findeks Kredi Puanı | Findeks kredi puanı kaç olmalı?

Sorunsuz kredi veren bankalar arasında yer alan Akbank; kimlik belgesi ister. Bu belgeye ek olarak; adres, son 3 aya ait olan bir fatura, Sgk’dan alınacak olan hizmet döküm belgesini ibraz etmelisiniz.

Halkbank

Kefilsiz kredi veren bir başka kurum ise Halkbanktır. Faiz oranı 2.90 seviyesine gelmiştir. Kefilsiz kredi için bir takım belgeleri hazırladıktan sonra banka şubesine giderek başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. 3452 numaralı hat ile kısa mesaj aracılığı ile kredi almak çok zor değildir. Kredi alabilmek için kimlik belgesi, fatura, adresi belirten bir ikametgah belgesi hazırlanmak zorundadır. Ayrıca çalışan kişiler, bunu kanıtlamak zorundadırlar. SGK hizmet döküm belgesi bu anlamda gerekli olan bir evraktır. Bunlara ek olarak emekli olan şahısların, emekli aylıklarını ayrıntılı bir şekilde gösteren döküm ile başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Çiftçiler ise çiftçi olduklarını kanıtlayan bir belge ile bankaya gitmek zorundadırlar.