Alternatifbank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Alternatifbank ATM Günlük Para Çekme ve Yatırma Limitleri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Alternatifbank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Alternatifbank ATM Günlük Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Alternatif bank bir günde en fazla kaç tl çekilir, alternatifbank günlük para çekme limiti nasıl yükseltilir, Alternatifbank günlük çekim atm limiti kaç hemen öğren!

Anasayfa > Alternatifbank > Alternatifbank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Alternatifbank ATM Günlük Para Çekme ve Yatırma Limitleri
28 Mayıs 2018
942 okunma
Alternatifbank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Alternatifbank ATM Günlük Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Para çekme işlemlerini Alternatifbank üzerinden gerçekleştirecek olanlar para çekme limitlerini öğrendikten sonra 2018 yılında da 7/24 hizmet eden banka üzerinden finansal işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yapabilir. Dilerseniz belirlenen limit üzerinde de çekim işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Ancak bunun için banka müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız gerekiyor.

Alternatifbank Para Çekme Limitleri

Para çekme işlemlerinizi Türkiye’nin her yerinde bulunan Alternatifbank ATM’leri üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Alternatifbank  atm para çekme limiti ise nakit avansta, havale de ya da diğer bankalar aracılığı ile para yatırma gibi işlemlerde farklılık göstermektedir.

  • Alternatifbank hesabı üzerinden Alternatifbank atm’den kartsız para çekme işlemleri adına en az 10 TL en fazla ise 1.500 TL para çekme işlemlerinde bulunulması mümkündür.
  • Nakit avans çekecek olan kişiler için en az 50 TL en fazla ise 4.000 TL limit belirlenmiştir.
  • Taksitli nakit avans çekecek olanlar için belirlenen en düşük limit 5 TL olup gün içinde en fazla 20.000 TL çekim yapılabilir.
  • Kredi kartı borçlarını tek seferde yatırmak isteyenler için tek seferde en az 5 TL, en fazla ise 8.000 TL limit uygulanmaktadır.
  • Günlük olarak başka bir kredi kartına ait borç ödeme işlemleri adına en az 5 TL, en fazla da 20.000 TL limit ile hizmet verilir.
  • Alternatifbank karekod (qr kodu) ile para çekme işlemleri de ATM üzerinden yapılabilir.

Limit Arttırma: Eğer isterseniz Alternatifbank günlük para çekme limiti arttırma işlemlerinde bulunmanız mümkün olacaktır. Bunun için banka yetkilileri ile görüşme sağlanması gerekiyor. 444 00 55 ya da 0850 225 00 55 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak aklınıza gelen soruları yöneltebilir birtakım banka işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ATM üzerinden bunun yanı sıra döviz çekme işlemlerinde de bulunulması mümkündür. Alternatifbank atm’den döviz çekme işlemleri adına hesabınıza erişim sağlamanız yeterli olacak. Bunun için Alternatifbank şubesi üzerinden şifrenizi girerek döviz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatifbank Para Yatırma Limitleri

Hesabınıza ATM üzerinden para yatırma işlemlerinde bulunmak adına öncelikle giriş yapmanız gerekiyor. Sahip olduğunuz şifre ile sisteme giriş yaptıktan sonra Alternatifbank atm’den para yatırma limitine uyum sağlayarak yatırım işlemlerini anında yapmanız mümkün.

  • Günlük olarak para yatırabileceğiniz en düşük limit 5 TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra en fazla 20.000 TL yatırım yapılabilir.
  • Alternatifbank kartsız para yatırma ücreti ve havale ücreti ise en az 1TL olup gün içinde en fazla 100.000 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer banka kartları ile para yatırma işlemleri adına da en az 5TL ve en fazla 20.000 TL limit uygulanmaktadır.


Benzer İçerik  Alternatifbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, ATM Paramı Yuttu Ne Yapmalıyım?