Afyonkarahisar Karaadilli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Karaadilli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Karaadilli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
823 okunma
Afyonkarahisar Karaadilli Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Karaadilli Belde belediyesi çalışan alım ilanı kapsamında yapılan açıklamalara göz atarak kadrolu veya sözleşmeli iş sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz. Bu iş ilanları genel olarak senede iki kere açılmaktadır. Küçük kapsamlı belediyelerde senede bire kadar düşmektedir. Açılan kadro sayısının kat ve kat fazla derecesinde kişi başvurduğu için başvuru tarihlerini kaçırmamalı ve verilecek olan belgeler konusunda da hassas davranmalısınız.

Hangi Belgeler İstenmektedir?

Karaadilli Belde Belediyesi personel alımı sırasında kişilerden istenen belgelerin başında adli sicil kaydı gelmektedir. Adli sicil kaydının istenmesinin yanı sıra kişileri güvenlik soruşturmasına da tabi etmektedirler. Bu güvenlik soruşturmasının akabinde herhangi bir olumsuz sonuç çıkarsa kadroyu hak etme imkanını kaybedeceğinizi de bilmelisiniz.

Belediyeye sunulacak olan belgelerin en geç son 3 ay içerisinde alınmış olması gerekir. Birçok belediye direkt olarak belgelerin belediyeye getirilmesini talep etmektedir. Fakat belgelerde ir eksiklik olursa yazışma yapabilmek için faks numarasını da kullanabilirsiniz; 2727487660.


Belediye İşçi Kadroları Hangi Alanlarda Açılmaktadır?

Afyonkarahisar Karaadilli Belediyesi işçi alımı ne zaman ve kadro hangi alanda açılır sorularının yanını belediyenin internet sitesinden elde edebilirsiniz. Belediye işçi kadroları genel olarak temizlik ile alakalı olmaktadır. Temizlik işçilerinin alımı sırasında dönem dönem taşeron işçi de kullanılabilmektedir. Son yapılan yasa değişiklikleri ile bu taşeron işçilerin de kadroya alımı tamamlanmıştır. Belde nüfusu 2625 kişi olduğu için taşeron işçi kadrosunda dahi adet bakımından yüksek bir sayı karşınıza çıkmayacaktır.

Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Afyonkarahisar Karaadilli Belde Belediyesi işçi alım koşulları nelerdir konu başlığı ile alakalı olarak daha detaylı bilgi sahibi olmak için kullanılması gereken telefon numarası 2727487670. Bunun yanı sıra internet sitesi üzerinden de gerekli denetlemeleri kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz; www.karaadilli.bel.tr

Benzer İçerik  Antalya Serik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Afyonkarahisar Küçükhüyük Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Dereçine Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Kayıt (Açtırma ve Şifre Alma)

Aksaray Sağlık Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları