Afyonkarahisar Gömü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Gömü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Gömü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
678 okunma
Afyonkarahisar Gömü Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Gömü Belde belediyesi çalışan alım ilanı dönemsel olarak senede 2 kere olmak üzere açılmaktadır. Bu ilanların sayısı açılan kadronun kısıtlılığına bağlı olarak senede 1 e kadar düşebilmektedir. Özellikle nüfus bakımından kısıtlı olan beldelerde açılan kadro sayısı da limitlere takılmaktadır. Fakat açılan kadro sayısının kat kat fazlası başvuru olarak gelmektedir.

Personel Alımı Hangi Alanlarda Gerçekleştirilmektedir?

Gömü Belde Belediyesi personel alımı sırasında kişiler temizlik görevliliği, aşçı, şoför ya da VHKİ gibi farklı kadrolara başvuru yapma imkanını elinde tutmaktadır. Bu görevler içerisinde her birinde sizden istenecek olan belgeler farklılık gösterir. Temel olarak istenen belgeler;

  • TC kimlik fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • İkametgah belgesi
  • Başvuru formu

Bu belgelerin son 3 aya ait olması gerekmektedir. Daha eski belgelerin geçerliliği kabul edilmeyecektir. İstenen kadroya göre lisans, ön lisans ya da lise diploması da talep edilebilmektedir. Diploma yerine geçici mezuniyet belgesi de kabul edilmektedir.

İşçi Alımı Başvurusunda Belgeler Nasıl Teslim Edilir?

Afyonkarahisar Gömü Belediyesi işçi alımı ne zaman konu başlığında hazırlamış olduğunuzu belgeleri direkt olarak elden teslim etmeniz istenmektedir. Ancak bu şekilde kişilerin başvuruları geçerli kılınacaktır. Belgeleri teslim ettikte sonra ek bir yazışmaya gerek duyulduğu zaman faks numarasını kullanabilirsiniz; (272) 454 82 02.


İletişim Bilgileri Nelerdir?

Afyonkarahisar Gömü Belde Belediyesi işçi alım koşulları nelerdir konu başlığı ile alakalı olarak kişilerin kullanmaları gereken telefon numarası; (272) 454 82 02 olarak belirtilmiştir. Belde belediyesi yetkilileri ile bu şekilde iletişime geçebilirsiniz. Küçük kapsamlı bir belde olduğu için yetkililere erişim sağlamanız da zor olmayacaktır. Kadro sonuçları internet sitesi üzerinden kişilere bildirilecektir.

Benzer İçerik  Aydın Bozdoğan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Sağlık Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Devlet Desteği Hayvancılık, Devlet Destekli Büyükbaş Küçükbaş Hayvancılık Teşvikleri Nelerdir

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Bonus Card (Kredi Kartı) Başvuru Formu