Türkiye İş Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS / OGS Yükleme | Türkiye İş Bankası A.Ş. - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Türkiye İş Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS / OGS Yükleme | Türkiye İş Bankası A.Ş.

Anasayfa > Türkiye İş Bankası > Türkiye İş Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS / OGS Yükleme | Türkiye İş Bankası A.Ş.
09 Ekim 2018
1.019 okunma
Türkiye İş Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS / OGS Yükleme | Türkiye İş Bankası A.Ş.

İş Bankası HGS cihazlarının satışı ve ödemelerinde hizmet veriyor. Hızlı Geçiş Sistemi dahilinde tüm seyahatlerinizde konforlu ve beklemeye gerek kalmadan ilerleme kaydedebilirsiniz. HGS sistemi Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı tüm otoyollar ve köprülerden geçmek için kullanılan otomatik ödeme sistemidir.

Diğerleri beklerken siz tam yol ileri gidebilirsiniz. HGS cihazı ile kesintiye uğramadan otomatik ödeme ve transfer sistemleriyle, otomatik talimat hesaplarından aktarım yaparak beklemeden, durmadan devam edebilirsiniz.

İş Bankası HGS Cihazının Avantajları

Hgs nereden alınır konusunda İş Bankası, müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. Hem tüm İş Bankası şubelerinden hem de internet bankacılığı sisteminden direkt olarak alım sağlayabilirsiniz.

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS), geçiş ücretlerinin hızlı bir şekilde ödenmesini sağlayan elektronik sistemdir. Cihaz ile araç bilgileri otomatik olarak algılanır ve HGS gişelerinde beklemeye gerek kalmadan transit sağlanabilir. Otomatik talimat vererek bakiye yükleme derdinden kurtulabilir, doğrudan transfer sistemiyle kesintisiz yolculuğunuza devam edebilirsiniz.


HGS Cihazı Nasıl Alınır?

Hgs banka satış sisteminde hizmet veren İş Bankası, 1., 2., 3., 4. sınıf  HGS etiketi ve 6.sınıf HGS kartlarını tüm şubelerden sunuyor. 1. sınıf HGS etiketleri yani kredi kartı hesabına bağlı olanlar ise İş Bankası İnternet Şubesinden alınabilir.

İş Bankası kredi kartınızın ya da nakit çekime açık ek hesabınızın bulunması halinde HGS etiketi 20 TL etiket ücreti karşılığında, HGS kartı 40 TL kart ücreti karşılığında satışa sunuluyor.

İş Bankası HGS Cihazı Nasıl Kullanılır?

İş bankası hgs borcu sorgulama sisteminden tüm HGS işlemlerini yapabilirsiniz. Bakiye sorgulama, kullanımlar ve kullanılan gişeler gibi tüm verilere HGS cihazının ile erişim sağlayabilirsiniz. Kredi kartı ile senkronize edilen hesaplarda, kart ekstresi ile gözlem yapılabilir.

Benzer İçerik  İş Bankası Memur Alım Sınavı 2022-2023 (Online Sınav), İş Bankası Personel Alımı Başvurusu

PTT tarafından kontrol edilen HGS geçişleri, İş Bankası cihazı kullananlara İşCep ve internet şubelerinden görüntüleme opsiyonu ile sunuluyor. 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası hatlarından öğrenilebilir ya da bankadan e-posta talep edilebilir.

Cihazların kullanımları içinse satın alım esnasında cihaz ile birlikte kullanım kılavuzu veriliyor. Montaj, etiket kullanımı ve tüm kullanımla ilgili detaylı bilgilere kılavuzdan erişebilirsiniz.