TEB Trafik Sigortası, Taşıt Sigortaları | Türk Ekonomi Bankası - Teb - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

TEB Trafik Sigortası, Taşıt Sigortaları | Türk Ekonomi Bankası – Teb

Anasayfa > Türk Ekonomi Bankası > TEB Trafik Sigortası, Taşıt Sigortaları | Türk Ekonomi Bankası – Teb
09 Ekim 2018
928 okunma
TEB Trafik Sigortası, Taşıt Sigortaları | Türk Ekonomi Bankası – Teb

TEB taşıt sigortası, trafikte oluşabilecek herhangi bir kaza ya da çarpma durumunda ekonomik problemlerin ortaya çıkmasını engeller. Ülkemizde araç sahibi olan herkesin taşıt ya da trafik sigortası yaptırması zorunludur. Bu noktada ise yararlanılan bankaya ve sigorta şirketine dikkat etmek gerekir. TEB şubelerden, online kanallardan ve müşteri hizmetlerinden konuyla ilgili detaylı bilgi almak mümkündür.

Farklı Taşıtlar İçin Sigorta Seçenekleri

Türkiye Ekonomi Bankası, müşteri memnuniyetini arttırabilmek adına otomobil, motosiklet ve yat olmak üzere farklı sigorta projeleri oluşturmuştur. Trafik sigortası yaptırmak ya da diğer fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin en yakın TEB şubelerinden destek almalarında fayda vardır.

  • Sigorta aşamasında poliçenin detaylı bir şekilde düzenlenmesi, daha sonrasında problemler yaşanmasını engeller.
  • Teb trafik sigortası taksit sürecinde ise ödemeleri düzenli yapmak, daha sonrasında hem sigorta şirketi hem de banka ile problem yaşamamak açısından önemlidir.
  • Trafik sigortası kapsamında araçta oluşan tüm hasar, anlaşma yapılan şirket tarafından karşılanır.

Trafikte 3. Şahıslar nedeniyle ortaya çıkan tüm zararın karşılanması amaçlanır.


Maddi Kayıplara Karşı Avantajlı

Her gün trafikte olan ve araç kullananlar açısından bu tür bir sigorta avantajlıdır. Kaza ya da çarpma durumunda maddi kayıpların ortaya çıkmasını engeller. Teb sigorta iletişim noktasında araştırma yapanların ise 0 850 200 06 66 numaralarını aramaları yeterlidir. Günün her saatinde 7/24 hizmet veren iletişim birimi, trafik sigortası noktasında tüm banka müşterilerini bilgilendirir.

Zurich Sigorta Güvencesi Altında

Zurich sigorta TEB ile birlikte çalışan kuruluşlar arasındadır. Trafik sigortası yaptıranlar, bu sayede profesyonel bir şirketten destek alma fırsatı bulurlar. Sigorta şirketinin kaliteli olması, ortaya çıkan problemlerde en kısa süre içerisinde sonuç alınabilmesi açısından avantajlıdır. Zurich sigorta ile anlaşma yapan TEB, her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Şubelere gidip sıra beklemek istemeyenler, online kanallar ya da internet bankacılığı üzerinden de sigorta seçenekleri konusunda fikir edinme fırsatına sahiplerdir. Özellikle TEB resmi internet sitesinde sigorta başvuru ile ilgili tüm süreçler detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Benzer İçerik  TEB OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi), Online OGS Bakiye ve Ceza İşlemleri