Şekerbank Hafta Sonu Açık Mı, Şekerbank Çalışma Saatleri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Şekerbank Hafta Sonu Açık Mı, Şekerbank Çalışma Saatleri

Şekerbank hafta sonu çalışma saatleri, Şekerbank hafta sonu açık şube ve Şekerbank hafta sonu kredi ödeme dahil tüm detaylar makalemizde!

Anasayfa > Şekerbank > Şekerbank Hafta Sonu Açık Mı, Şekerbank Çalışma Saatleri
02 Haziran 2018
1.151 okunma
Şekerbank Hafta Sonu Açık Mı, Şekerbank Çalışma Saatleri

Şekerbank müşterileri bankanın hafta sonu açık olup olmadığını merak eder. Şekerbank Pazar ya da Cumartesi günlerinde de açık mı konusunda araştırma yapanlar tüm Şekerbank şubelerinin hafta sonu kapalı olduğunu görecektir. Ancak hafta içi mesai saatleri içerisinde finansal işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde yapmanız mümkündür. Hesap işlemlerinde bulunmak adına banka hafta sonunda telefon bankacılığı ve ATM’leri ile hizmet vermektedir. Birtakım bankacılık işlemleri sıra beklemeden ve pratik bir şekilde müşteri hizmetleri sayesinde halledilebilir. Müşteri hizmetleri haftanın tüm günü ve 24 saat boyunca müşterilerine hizmet vermektedir.

Şekerbank Çalışma Saatleri

 Banka işlemlerini hafta içinde yetiştiremeyen kişiler Şekerbank cumartesi açık mı diye merak ediyor. Banka hafta sonu hizmet vermediğinden dolayı tüm şubeleri cumartesi gününde de kapalıdır. Ancak hafta içi mesai saatleri içerisinde ya da telefon bankacılığı ve Şekerbank ATM’ leri üzerinden hesap işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Şekerbank çalışma saatleri;


  • Hafta içi banka mesaisi saat 9.00’ da başlar. Öğle arası ise 12.30 ve 13.30 saatleri arasındadır. Bir saatlik moladan sonra banka hizmet vermeye devam eder.
  • 00’ da da tüm Şekerbank şubeleri mesaisine devam etmektedir. Mesai saatleri dışında işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
  • Hafta sonunda hizmet vermediğinden dolayı Şekerbank hafta sonu çalışma saatleryoktur.
  • Şekerbank hafta sonu havale ve benzeri banka işlemlerinde bulunması gereken kişilerin müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekiyor.

Şekerbank Hafta Sonu Banka İşlemleri;

Kişiler hafta içi çalışma saatlerini öğrendikten sonra işlemlerini oldukça kısa bir sürede gerçekleştirebilir. Şekerbank hafta sonu açık şubeler bulunmadığından dolayı hesap işlemlerinizi telefon bankacılığından yararlanarak yapmanız mümkün olacak.

  • 0850 222 7878 Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak Şekerbank hafta sonu eft işlemlerinizi telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak yapabilirsiniz.
  • Şekerbank hafta sonu kredi ödeme gibi işlemleri de ATM’ ler üzerinden yapmanız mümkün.
  • Hesap açma, kredi kartı borç ödeme, hesap kesim tarihi değiştirme, kayıp- çalıntı kart bildirimi ve hesap kapama gibi işlemlerin çoğu telefon bankacılığı ile hafta sonunda da gerçekleştirilebilir.

Banka müşterileri kredi kartı borç ödeme işlemlerini de Şekerbank ATM’leri üzerinden yapabilmektedir. İster banka kartı ister şifresiz işlemler bölümünden yararlanabilirsiniz.


Benzer İçerik  Şekerbank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, Avantajlı e-Mevduat - Şekerbank