Halkbank Hafta Sonu Açık Mı?, Halk Bankası Çalışma Saatleri 2022 - öğle arası açılış/kapanış saati - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Halkbank Hafta Sonu Açık Mı?, Halk Bankası Çalışma Saatleri 2022 – öğle arası açılış/kapanış saati

Halkbank hafta sonu açık şubeler, Halkbank hafta sonu havale ve Halkbank hafta sonu çalışma saatleri için yazımızda tıkla!

Anasayfa > Türkiye Halk Bankası > Halkbank Hafta Sonu Açık Mı?, Halk Bankası Çalışma Saatleri 2022 – öğle arası açılış/kapanış saati
02 Haziran 2018
1.453 okunma
Halkbank Hafta Sonu Açık Mı?, Halk Bankası Çalışma Saatleri 2022 – öğle arası açılış/kapanış saati

Halkbank müşterileri bankanın hafta sonu açık olup olmadığını merak etmekte. Cumartesi ya da Pazar günü de banka açık mı diye soran kişiler için banka sadece hafta içi günlerinde hizmet eder. Hafta sonu ise müşteriler telefon bankacılığı olmak üzere ATM’lerden de yararlanarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor.  Müşteri hizmetleri haftanın 7 günü ve günün her saati banka müşterilerine hizmet eder. Bu nedenle istediğiniz zaman hesap işlemlerini gerçekleştirmek adına müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

 Tüm bankalarda olduğu üzere Halkbank’ta saat 9.00’ da açılır. Müşterilerine 9.00’ dan 12. 30’ a kadar hizmet vermeye devam eder.

  • Daha sonra ise 12.30 ve 13.30 saatleri arasında öğle arası verilir. Öğle arasında banka işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz.
  • Ancak 13.30’ dan 17.00’ a kadar tüm banka şubeleri üzerinden finansal işlemler gerçekleştirilebilir.
  • Müşteriler Halkbank cumartesi açık mı diye merak etmektedir. Banka hafta sonu hizmet vermediğinden dolayı kapalıdır. Bu nedenle de Halkbank hafta sonu çalışma saatleri bulunmamaktadır. Vatandaşlar Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak banka işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden 7/24 gerçekleştirme hakkına sahiptir.

Halkbank hafta sonu açık şubeler olmadığından dolayı telefon bankacılığı dışında ATM’ler üzerinde de para yatırma ve para çekme gibi temel bankacılık işlemlerinin yapılması mümkündür.

Halkbank Hafta Sonu Banka İşlemleri;

Kişiler hafta sonu da bankacılık işlemlerini telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirme hakkına sahiptir. Halkbank hafta sonu eft işlemleri olmak üzere diğer işlemlerinizi de oldukça kolay bir şekilde yapmanız mümkün olacak. Ayrıca kredi kartı işlemlerinde bulunmak isteyenler banka ATM’lerini kullanabilir.

  • Müşteri hizmetlerini arayarak banka işlemlerinizi sıra beklemeden yapmanız mümkün. Halkbank hafta sonu havale işlemleri adına 444 0 400 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor.
  • Müşteri hizmetleri alanında uzman personellerden oluşur. Haftanın 7 günü ve günün her saati müşteri hizmetlerine ulaşarak kredi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Halkbank hafta sonu kredi ödeme gibi işlemlerde de banka ATM’lerini kullanabilirsiniz.

Banka yetkilileri ile görüşme sağlayarak bunun yanı sıra diğer işlemlerinizi de kolaylıkla yapmanız mümkün olacak. Banka müşterilerine kaliteli hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sunmaya devam eder.


Benzer İçerik  Halkbank Hesap Kapatma