Fibabanka Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Yatırım, Mevduat ve Faiz Oranları | Fibabanka - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Yatırım, Mevduat ve Faiz Oranları | Fibabanka

Fibabank dolar hesabı ne kadar faiz veriyor, Fibabank döviz hesabı mevduat, Fibabank vadeli dolar hesabı hakkında tüm detaylar içeriğimizdedir.

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Yatırım, Mevduat ve Faiz Oranları | Fibabanka
05 Ekim 2018
1.263 okunma
Fibabanka Vadeli Dolar Hesabı Faiz Oranları, Yatırım, Mevduat ve Faiz Oranları | Fibabanka

Fibabanka vadeli dolar hesabı güvenilir bir yatırım yapmak isteyenler açısından avantajlıdır. Yastık altındaki tüm birikimler, Fibabanka güvencesi ile korunur. Üstelik döviz kuru üzerinden açılan vadeli hesap, banka müşterilerinin daha çok kazanç sağlamalarına destek verir. Vadeli hesap faiz oranları, vade seçenekleri ve yatırım limitleri hakkında bilgi edinmek isteyenlere Fibabanka resmi internet sitesi de hizmet verir.

Hesap Açma Süreci Ve Yatırım Limitleri

Fibabanka içerisinde vadeli hesap açmak adına öncelikle kimlik bilgilerinin paylaşılması yeterlidir. Daha sonrasında ise Dolar, Euro ya da TL gibi hangi para birimi üzerinden açılacağı belirlenir. Son olarak ise yatırılacak tutar ve vade seçenekleri değerlendirilerek hesap oluşturulur. Fibabanka mobil şube sayesinde açılan hesabı takip etmek ve faiz oranları hakkında fikir edinmek son derece kolaydır.

  • Fibabanka mevduat faizi hesaplama noktasında müşteri temsilcileri ya da şube görevlileri yardımcı olur.
  • Mevduat faizleri genel olarak yatırılan tutar ve vade seçenekleri üzerinden hesaplanır.
  • Dolar vadeli hesabı açanlar için hoş geldin faizi %5.50 olarak belirlenmiştir.

Devam faiz oranı ise %3.00 olarak karşımıza çıkar. Vadeli faiz hesabının süresini uzattıkça elde edilen kazançta hızlı bir şekilde artar.

Dolar Üzerinden Yüksek Kazanç Sağlama İmkanı

Fibabanka vadeli hesap bir türlü birikim yapamayanlar açısından avantajlı seçenekler arasındadır. Üstelik TL’ye göre Dolar üzerinden yatırım yapanlar daha çok kazanma fırsatı bulurlar. 32 günün üzerinde vadeli hesap açanların faiz oranı %1.00 olarak belirlenmiştir. Vade arttıkça faiz oranları da yükselir.

Vadeye Göre Değişen Faiz Oranları

Fibabanka, piyasa içerisinde Dolar vadeli hesabı noktasında en yüksek faiz oranlarını oluşturan kuruluşlardan bir tanesidir. Faizlerin yüksek olması yatırımcıların daha çok gelir elde etmelerine zemin hazırlar. Vadeli döviz hesabı faiz oranları ile ilgili bilgi edinmek isteyenlere 444 88 88 iletişim numaraları günün her saatinde yardımcıdır. Fibabanka, güvenilir ve profesyonel kuruluşlardan bir tanesi olduğu için müşterilerin vadeli hesapları korunur.  Mobil şubeyi kullanan banka müşterileri, hesaplarını kontrol etme ve ne kadar kazanç elde ettiklerini takip etme fırsatına sahiplerdir.

Benzer İçerik  Fibabanka Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, TL Mevduatınıza %24 | Hoş Geldin Faizi Fibabanka'da