Fibabanka İnternet Bankacılığı, Ticari Kurumsal Bankacılık | Fibabanka - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Fibabanka İnternet Bankacılığı, Ticari Kurumsal Bankacılık | Fibabanka

Fibabanka internetten eft saatler, Fibabanka internet bankacılığı ve internetten şifre alma gibi her bilgi yazımızda!

Anasayfa > Fibabank > Fibabanka İnternet Bankacılığı, Ticari Kurumsal Bankacılık | Fibabanka
03 Ekim 2018
1.126 okunma
Fibabanka İnternet Bankacılığı, Ticari Kurumsal Bankacılık | Fibabanka

Fibabanka online bankacılık, şubelerde beklemeden kısa süre içerisinde işlemlerin gerçekleştirilebilmesi açısından avantajlıdır. İnternet bankacılığı sayesinde para transferi sağlamak ya da fatura ödemelerini gerçekleştirmek kolay hale gelir. Telefon ve tabletlerden kullanılabilen mobil bankacılık, anlık işlemlerin yapılabilmesine zemin hazırlar. Bu noktada bilgi edinmek adına 444 88 88 iletişim servislerini kullanmak mümkündür.

Kısa Sürede Fatura Ödeme İmkanı

İnternet bankacılığı sayesinde, şubelerde sıra beklemeden fatura ödemek son derece kolaydır. Fibabanka, müşteri memnuniyetine önem verir ve en kısa süre içerisinde faturaların online kanallar üzerinden ödenmesine yardımcı olur.

  • Fibabanka internet bankacılığı açma aşamasında hem müşteri hizmetleri hem de şubelerdeki görevliler destek verir.
  • Müşteri ya da TC kimlik numarası ile kullanıcının hesabı aktif hale gelir.
  • Daha sonrasında ise şifre belirleyerek hesaba giriş yapmak ve para transferi sağlamak oldukça pratiktir.
  • Özellikle faturalarını son ödeme tarihinde yatırmayı unutanlar, mobil şube üzerinden otomatik talimat verebilirler.

Böylelikle faturalar son ödeme tarihi geçmeden yatırılır. Mobil şube, hesapların kontrol altında tutulması açısından da avantajlıdır.


Kolay Para Transferi

Fibabanka cep şube indir aşamasında İos ve Android işletim sistemine sahip bir telefonun olması yeterlidir. Telefon dışında tabletlerden de kullanılabilen cep şube, ücretsiz olarak indirilir. Müşteri bilgileri ve şifre ile giriş yapıldığında para transferi sağlamak son derece kolaydır. Eft ve havale işlemleri sırasında banka müşterilerinin tüm bilgileri korunur. Mobil şube sayesinde ödeme dışında aynı zamanda vadeli ya da vadesiz yatırım hesapları oluşturmakta mümkündür.

Şubelerde Beklemeden İşlem Yapma Fırsatı

İnternet bankacılığı, şubelerde beklemeden işlem yapılmasına yardımcı olur. Fibabanka mobil bankacılık şifre alma aşamasında ise müşteri hizmetleri destek verir. Bu noktada hesabın korunması adına güvenlikli bir şifrenin belirlenmesi önemlidir. Para aktarımı, fatura ödeme, hesap açma gibi birbirinden farklı işlemlerin yapılabildiği internet bankacılığı sayesinde tüm aktarımlar kısa süre içerisinde tamamlanır. Kendilerine yakın Fibabanka şubesi olmayanlar, mobil uygulamayı indirerek ihtiyaçlarını karşılama fırsatı bulurlar. Cep şube bilgilerinin unutulmaması, erişim aşamasında sorun yaşanmaması adına dikkat edilecek unsurlar arasındadır.

Benzer İçerik  Fibabanka POS Cihazı, FİBABANKA POS TEMLİK KREDİSİ