Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Fibabanka Hayat Sigortası, Avantajlı Hayat Sigortası Paketleri I Fibabanka

03.10.2018
391

Fibabanka kredi hayat sigortası ücreti, Fibabanka hayat sigortası paketleri hakkında bilgi ve sigorta işlemlerini uzmanlarla inceledik.

Fibabanka Hayat Sigortası, Avantajlı Hayat Sigortası Paketleri I Fibabanka

Fibabanka avantajlı hayat sigortası paketleri, geleceklerini garanti altına almak ve oluşabilecek sağlık problemlerine karşı önlem almak açısından yararlıdır. En yakın Fibabanka şubesine gelen ya da iletişim servisleri ile görüşenler, sigorta detayları hakkında fikir edinme fırsatı bulurlar. Yaşanabilecek herhangi bir sağlık sorununda ekonomik anlamda kayıplar vermemek adına bu tür sigorta fırsatları son derece avantajlıdır.

Farklı Hayat Sigortası Paketleri

Fibabanka, müşterilerini memnun etmek ve bütçelerine göre değişik alternatifler oluşturabilmek adına birbirinden farklı hayat sigortası paketleri hazırlamıştır. Kredi hayat sigortası, yıllık hayat sigortası ve KMH koruma sigortası bunlardan bazılarıdır.

  • Fibabanka hayat sigortası nedir diye merak edenler, iletişim servisleri ya da resmi internet sitesi üzerinden bilgi edinebilirler.
  • Yukarıda belirtilen hayat sigortası paketlerinin ücretleri de birbirinden farklılık gösterir.
  • Belirli bir süre ile sigorta kapsamında düzenli ödeme yapanlar, sigorta olanaklarını değerlendirme imkanı bulurlar.

Fibabanka profesyonel sigorta şirketleri ile çalıştığı için banka müşterileri mağdur edilmez. Sigorta süresi boyunca hem hastane hem de sağlık masrafları karşılanır.

Düzenli Ödemek Yapmaya Dikkat!

Hayat sigortasında bir problem yaşamamak adına düzenli ödemek yapmak, dikkat edilecek temel kurallar arasındadır. Ödemelerin gecikmesi sigortanın geçersiz olmasına zemin hazırlar. Fibabanka hayat sigortası iptali aşamasında ise yine aynı şekilde müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak yeterlidir. Sigorta yapıldıktan sonra 60 günü geçmesi durumunda banka müşterilerinden ekstra ücret talep edilir.

Hayat Sigortası Kapsamındaki Teminatlar

Fibabanka hayat sigortası kapsamında kullanıcılarına sunulan bazı teminatlar vardır. Vefat, kaza sonucu maluliyet ve gündelik hastane teminatı bunlardan bazılarıdır. Sigorta yaptıran banka müşterileri vefat ettiklerinde, yakınları yüklü miktarda ödeme alma hakkına sahiplerdir. Yine aynı şekilde iş kazası ya da maluliyet durumları meydana geldiğinde de sigorta sahibinin tüm hastane masrafları karşılanır. Sigortanın geçersiz olması ve bir sorun yaşamamak adına teminat seçeneklerine dikkat etmek gerekir. Fibabanka hayat sigortası fiyatları her yıl değişiklik göstermek ile birlikte detaylı bilgi almak adına günün her saatinde 444 88 88 müşteri iletişim numarasını arama yeterli olacaktır.

Benzer İçerik  Fibabanka Kiralık Kasa Ücretleri, Kiralık Kasa Sözleşmesi - Fibabanka
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.