Anadolubank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, zap hesap - Anadolubank - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Anadolubank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, zap hesap – Anadolubank

Anadolubank vadeli döviz hesabı faiz, Anadolubank döviz hesabı vadeli, Anadolubank Euro hesabı oranları için hemen tıkla.

Anasayfa > Anadolubank > Anadolubank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, zap hesap – Anadolubank
28 Eylül 2018
1.001 okunma
Anadolubank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, zap hesap – Anadolubank

Anadolubank vadeli euro hesabı, döviz kullanan vatandaşlar ya da yabancı uyruklu banka müşterileri açısından yararlıdır. Anlık para problemlerinde ya da ekonomik anlamda zor durumda kalınması durumunda vadeli hesap yardımcı olur. Anadolubank müşteri hizmetleri, internet bankacılığı ya da şubeler aracılığıyla vadeli hesabı kullanmak mümkündür.

Euro Hesabı Taksit Seçenekleri

Euro kullanan yatırımcılar ya da yabancılar için Anadolubank’ta taksit imkanı da vardır. Vadeli hesaptan alınan tutar, 1, 3 ya da 12 ay içerisinde geri ödenir. Taksit seçeneğinin olması, ödeme aşamasında problem yaşanmaması açısından avantajlıdır.

  • Mevduat faizi hesaplama aşamasında ise acemi olanların şubelerdeki profesyonel çalışanlar ile görüşmeleri faydalarına olacaktır.
  • Faiz oranları her yıl hatta belirli bir süre ile değişiklik gösterebildiğinden dolayı işlem yapacakların takip etmeleri önemlidir.
  • Vadeli hesapta euro para birimi üzerinden nakit ihtiyaçlarını karşılamak, banka müşterilerinin memnun olmalarına zemin hazırlar.

Vadeli hesaptan yıl içerisinde en fazla 50 bin TL çekilmesine izin verilir. Ancak çekilen limitler kullanıcılara göre değişiklik gösterir.


Avantajlı Faiz İmkanları

Banka faiz oranları yüksek olsa da Anadolubank vadeli hesap ile kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlar. Vadeli hesap Euro, TL ya da farklı bir para birimi üzerinden kullanıldığında 12 aya kadar taksit imkanı vardır. Aynı zamanda faiz oranları da düşük olduğundan dolayı ödeme aşamasında sorun yaşanmaz. Bankada müşterilerin tüm bilgileri korunduğundan dolayı güvenlik açısından problem oluşmaz.

Para Problemlerinde Hızlı Çözüm

Bu tür vadeli hesaplar, para problemlerine kesin çözüm bulunabilmesi açısından avantajlıdır. Anadolubank kredi faiz oranları ile birlikte vadeli hesap faizleri de yıl içerisinde farklılık gösterir. Kullanıcıların daha rahat işlem yapabilmeleri adına 401 güne kadar faiz oranları %7.5 şeklinde belirlenmiştir. Euro hesabı kullananlar için vadeler farklıdır. Anadolubank vadeli hesap içerisinde yapılan tüm işlemler, 100 bin TL’ye kadar devlet güvencesi altında tutulur. Bu nedenle hesabı kullanırken yaşanan herhangi bir problemde müşterilerin mağduriyetleri kısa süre içerisinde giderilir. Vadeli hesap, kredi ya da kredi kartına göre daha avantajlıdır.

Benzer İçerik  Anadolubank Swift Kodu, Türkiye Banka SWIFT Kodları