Anadolubank Avans Hesap, Eşit Taksitli Nakit Avans - Anadolubank - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Anadolubank Avans Hesap, Eşit Taksitli Nakit Avans – Anadolubank

Anadolubank eşit taksitli nakit avans, Anadolubank nakit avans ne kadar çekilir, Anadolubank taksitle nakit avans çekme konuları için yazımıza gidiniz.

Anasayfa > Anadolubank > Anadolubank Avans Hesap, Eşit Taksitli Nakit Avans – Anadolubank
27 Eylül 2018
936 okunma
Anadolubank Avans Hesap, Eşit Taksitli Nakit Avans – Anadolubank

Anadolubank avantajlı hesap, anlık para problemi olan ya da nakde sıkışan banka müşterileri açısından faydalı bir hizmettir. Avans hesap sayesinde para akışı sağlamak ve ekonomik problemlerden kurtulmak son derece pratik hale gelir. Yapılacak işlemler ile ilgili bilgi edinmek adına müşteri hizmetleri ya da şubelerden destek almak yeterli olacaktır.

Anlık Nakit İhtiyaçlarında Yardımcı

Anlık nakit ihtiyaçlarına yardımcı olan Anadolubank avans hesap, her müşterinin hesabına otomatik olarak tanımlanır. Anadolubank şubeleri ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla, belirtilen hesaptaki parayı kullanmak mümkündür.

  • Avans hesap kullanıldıktan sonra harcanılan tutarın belirli taksitler ile ödenmesi gerekir.
  • Aksi takdirde faiz uygulanacağı için banka müşterileri ekonomik anlamda zor durumda kalabilir.
  • Eşit taksitli nakit avans hizmeti sunan Anadolubank, ödeme aşamasında kullanıcıların maddi anlamda problem yaşamalarını engeller.

Belirtilen hesap içerisinde günlük en düşük çekim limiti 300 TL, en yüksek ise 20 bin TL olarak güncellenmiştir. İşlem yapacakların günlük limitlere dikkat etmeleri, sorun yaşanmaması adına dikkat edilecek unsurlar arasındadır.


Şubeler Ya Da Online Kanallar Üzerinden Destek

Anadolubank kredi kartı yerine avans hesap, anlık para problemlerinin çözümlenmesi açısından daha faydalıdır. Faiz oranları da düşük olduğu için çekilen miktar sorunsuz bir şekilde tekrar ödenir. Nakit hesabı kullanmak adına şubeler yerine 7/24 hizmet veren online servisler üzerinden de destek almak mümkündür. Anadolubank Atm’sinden para çekmek isteyenlerin günlük üst limiti 300 TL’dir.

En Fazla 9 Ay Kullanım Limiti

Anadolubank’ın sunduğu avans hesap kullanım limiti en az 2 ay, en fazla ise 9 ay şeklinde belirlenmiştir. Anadolubank banka kartı sahibi olanlar, atm üzerinden nakit ihtiyaçlarını problemsiz bir şekilde karşılama fırsatı bulurlar. Günlük çekim limitlerinde bir sorun yaşanması durumunda müşteri hizmetleriyle görüşmek faydalı olacaktır. Farklı zamanlarda banka müşterileri avans hesap üzerinden toplamda 20 bin TL çekme fırsatına sahiplerdir. Avans hesabı erken kapama işlemi gerçekleştirildiğinde indirimler uygulanır. Avans hesap Anadolubank müşterilerinin hepsine sunulur. Bu sayede banka kullanıcılarının memnun edilmesi ve nakit problemlerinin çözülmesi amaçlanır.

Benzer İçerik  Anadolubank Vadeli TL Hesabı Faiz Oranları, e-vadeli mevduat - Anadolubank