Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Amasya Göynücek İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

05.11.2018
363
Amasya Göynücek İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Amasya Göynücek ilçe belediyesi işçi alımı yıl içerisinde düzenli olarak güncellenir. İş sahibi olmak ve çalışmak isteyenler adına pozisyonlar oldukça fazladır. Memur, işçi ya da sözleşmeli personel ilanları hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenlere iletişim servisleri yardımcı olur. Aynı zamanda www.goynucek.bel.tr resmi internet sitesinde de açık pozisyonlar olduğunda ilanlar yayınlanır.

Açılan Pozisyonlar Ve Online Başvuru

Göynücek ilçesinde vatandaşların istihdam edilebilmeleri adına düzenli olarak açık pozisyonlar oluşturulur. Genellikle ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde güncellenen ilanlar sayesinde başvuru yapmak kolaydır. Göynücek belediyesi personel alımı süreçlerini takip edebilmek adına iletişim servislerini ve resmi internet sitesini kullanmak gerekir. Belediyenin mesai saatleri içerisinde çalışan telefon numarası 0 358 615 22 11 olarak karşımıza çıkar. Aynı zamanda faks bilgileri de 0 358 615 20 81 olarak belirlenmiştir.


Hızlı Başvuru İmkanı

Amasya Göynücek belediyesi içerisinde açılan pozisyonlar sayesinde hızlı başvuru yapma fırsatı da oluşur. Gerekli evrakların tamamlanması, sürecin uzamaması açısından önemlidir. KPSS, ise memur alımlarında gerekli olan bilgilerden bir tanesidir. Başvuru yaptıktan sonra en fazla 15 gün içerisinde sonuçlar alınır. goynucek@goynucek.bel.tr mail servisine herhangi bir problem yaşanması durumunda bilgilendirme sağlanır.

Güncellenen İlanlar İle İş Fırsatı

Göynücek belediyesi içerisinde iş ilanları düzenli olarak güncellenir. Takip eden ve açık pozisyonlar hakkında araştırma yapanlar, kısa süre içerisinde kendilerine uygun fırsatları değerlendirebilirler. Güncellenen ilanlar sayesinde bölgedeki vatandaşlarında istihdam edilmesi amaçlanır. Adayların başvuru formunu resmi internet sitesi üzerinden indirmeleri mümkündür. Aynı zamanda 2016 KPSS puanı da başvuru dosyasına eklenmelidir. Yazılı ve sözlü mülakat sonrasında tüm başvurular değerlendirilir. Memur dışında elektrik ustası, su kanalı işçisi gibi birbirinden farklı kadrolarda açılmaktadır.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.