Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Odeobank Avans Hesap, Odeabank Oksijen Hesap

05.11.2018
50
Odeobank Avans Hesap, Odeabank Oksijen Hesap

Odeobank hesap ya da avans hesap, banka müşterilerinin memnun olması ve anlık para problemlerinin çözülmesi açısından avantajlıdır. Müşteri limitine ve kredi notuna göre oluşturulan avans hesap sayesinde alışveriş yapmak, faturaları ödemek ya da anlık ihtiyaçları karşılamak daha kolay hale gelir.

Anlık Para İhtiyaçlarında Etkili

Anlık para ihtiyaçlarının karşılanmasında etkili olan avans hesap, yalnızca banka müşterilerine sunulur. Yalnızca nakit ihtiyacında değil aynı zamanda ödenmesi gereken acil faturalar olduğunda da avans hesabı kullanabilmek mümkündür.

  • Odeobank ek hesap başvurusu yapmak isteyenlerin en yakın şubelere gitmeleri yeterlidir.
  • Yine aynı şekilde mobil bankacılık ya da iletişim servisleri üzerinden de destek almak yeterli olacaktır.
  • 444 8 444 numaraları günün her saatinde tüm kullanıcıların sorularını yanıtlar.
  • Hesap açılarak aktif hale getirildikten sonra müşteriye bilgilendirme mesajı gider.

Geciktirilmemesi gereken ödemeler olduğunda ek hesap son derece faydalıdır. Para problemi yaşayanlar bu sayede tüm ihtiyaçlarını karşılama fırsatı bulurlar.


Mobilden Avans Kullanımı

Odeobank mobil bankacılık kullananlar, ek hesaplarını daha kolay bir şekilde yönetebilirler. Odeobank oksijen hesap da yine aynı şekilde anlık para problemlerinde etkili olan yöntemlerden bir tanesidir. Mobil uygulamayı indirenler, günün her saatinde hesaplarını kontrol etme ve para akışı sağlama fırsatı elde ederler. Müşteri numarası, TC kimlik bilgileri ve oluşturulan şifre ile mobil siteye giriş yapmak mümkündür.

Mobilden ödeme yapma imkanı: Odeobank avans hesap açtıranlar bu sayede mobilden ödeme yapma fırsatı bulurlar. Günümüzde tüm işlemlerin internetten yapılmaya başlaması ile birlikte bu tür bir uygulama avantajlıdır. Mobil bankacılık sayesinde avans limitini arttırma, fatura ödeme, para akışı sağlama gibi işlemlerde gerçekleştirilir.

Benzer İçerik  Odeobank Hayat Sigortası, Odeobank sigorta sistemi

Hesap Limiti Düzenli Olarak Artar

Odeobank hoş geldin faizi bankada yeni bir hesap açan kullanıcılara uygulanan yenilikler arasındadır. Özellikle vadeli hesap başvurusu yapanlar, hoş geldin faizi sayesinde yatırımlarını değerlendirme imkanı elde ederler.

  • Avans hesapta ise herhangi bir faiz olmamak ile birlikte her müşterinin farklı limitleri bulunur.
  • Limitler sürekli olarak güncellendiği için bakiyeyi değerlendirmek son derece kolaydır.
  • Müşteri limitini arttırmak isteyenler sms ile talep ettiklerinde kısa süre içerisinde sonuçlanır.

Avans hesap sahibi olmak, anlık para problemlerini çözümlemek ve günü gelen ödemeleri geciktirmemek açısından faydalıdır. Bu sayede Odeobank müşterilerinin memnuniyetlerini de sağlar. Avans hesap sayesinde aylık düzenli para akışı sağlamak mümkün hale gelir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.