Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Fibabanka Günlük Para Çekme Limiti 2020, Fibabanka Atm Para Çekme Üst Limit

28.05.2018
691

Fibabanka kartsız para çekme, fiba ödeme noktaları, fiba bank ile anlaşmalı bankalar, atm fibabank limiti gibi içerikler yazımızda.

Fibabanka Günlük Para Çekme Limiti 2020, Fibabanka Atm Para Çekme Üst Limit

Tüm Fibabanka banka ATM’ leri üzerinden günlük olarak para çekme limitleri 2018 yılında güncellenmiştir. Limitlere uyum sağlayarak işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bunun için öncelikle hesabınıza erişim sağlamanız gerekiyor. Daha sonra şifre ile hesabınıza giriş yaparak işlemlerde bulunmanız mümkün olacak. Bunun yanı sıra para yatırma, nakit avans çekme, fatura ödeme gibi birtakım işlemlerinizi de anında gerçekleştirme hakkınız var.

Fibabank Para Çekme Limitleri

 ATM üzerinden para çekme işlemlerinde bulunmak adına öncelikle herhangi bir ATM’ye banka kartınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra belirlemiş olduğunuz şifreyi girmelisiniz. Ana menü üzerinde yer alan para çekme butonuna tıkladıktan sonra alt ve üst limitlere uyum sağlayarak işlemlerinizi anında gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Fibabank atm para çekme limiti için 1000 TL belirlemiştir.
  • Ancak hesap kartlarına göre de değişiklik göstermektedir. Gold ve Klasik kart kullanan için 800 TL limit uygulanır.
  • İsterseniz Fibabank karekod (qr kodu) ile para çekme işlemlerinde de bulunmanız mümkün olacak.
  • Ortak ATM’ler üzerinden ise çekim işlemi adına 1,27 masraf ödemesinde bulunulması gerekiyor.
  • Bunun yanı sıra limit sorma işlemi adına da 1 TL hesaba yansıtılır. Fibabank atm’den kartsız para çekme işlemlerinde de bulunulması mümkün.
  • Ayrıca Fibabank atm’den döviz çekme hizmeti de vermektedir.

Dilerseniz Fibabank günlük para çekme limiti arttırma işlemlerinde de bulunabilirsiniz. Bunun için haftanın yedi günü ve günün her saati ulaşabileceğiniz 444 88 88 ya da 0850 222 77 77 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız mümkün olacak.

Fibabank Para Yatırma Limiti

 Kişiler para yatırma işlemlerini de ATM’ler üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bunun için para çekme işlemlerinde de olduğu gibi şifrenizi yazarak sisteme erişim sağlamanız gerekiyor. Ardından para yatırma butonuna basarak istediğiniz limiti girmelisiniz. Banka bunun için de alt ve üst limit sınırı belirler.  Fibabank atm’den para yatırma limitine uyum sağlamanız halinde işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

  • Banka ATM’si üzerinden en az 10 TL para yatırma işlemlerinde bulunulur. Bunun dışında ise en fazla 200 TL yatırılabilir.
  • Toplamda 40 adet tutarında banknot yatırılabiliyor. Kartsız para çekme işlemleri de banka üzerinden gerçekleştirilir. Fibabank kartsız para yatırma ücreti alınır.

Fatura ödeme, borç ödeme, fon işlemlerinizi de ATM’ler üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Benzer İçerik  Fibabanka POS Cihazı, FİBABANKA POS TEMLİK KREDİSİ
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.