Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Çanakkale Gökçeada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
384
Çanakkale Gökçeada İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Gökçeada İlçe Belediyesi işçi alım ilanı dahilinde ön koşullar yerine getirildiği müddetçe kura üzerinden her zaman kadro sahibi olma imkanınız bulunmaktadır. Her kadronun ön koşulları farklılık gösterebilmektedir. Bütün bu koşullar ya da kadroya ne zaman başvurulacağı ile alakalı olan bilgiler www.gokceada.bel.tr adresi üzerinden elde edilebilir. Tüm yeni kadro bilgilerine de bu adres üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Hangi Belgeler Talep Ediliyor?

Kadrolara başvuru yaparken sizden istenen belgelerin güncel olmasına ve gerçek bilgiyi yansıtmasına özen göstermelisiniz. Toplanan belgelerin elden teslim edilmesi tercih edilmektedir. Bazı durumlarda kişilerin gelememesi söz konusu olursa kargo ile de belge gönderimine izin verilmektedir.

  • Hangi eğitim derecesi isteniyorsa ona uygun diploma ya da geçici mezuniyet belgesi
  • Usta öğretici belgesi
  • MEB onaylı bilgisayar sertifikası
  • Adli sicil kaydı
  • Sağlık raporu
  • Sigortalı olmadığına dair belge
  • İkametgah belgesi ve nüfus kağıdı fotokopisi

Bu belgeleri toplayarak başvurunuzu kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Gökçeada İlçe Belediyesi personel alımı kapsamında kadrolara göre yukarıda belirtilen belge istemleri de değişim gösterebilmektedir.


Personel Alım Tarihleri

Çanakkale Gökçeada İlçe Belediyesi personel alımı yapılacak mı sorusu dönemsel olarak evet şeklinde yanıtlanmaktadır. 6454 kişilik bir nüfus yapısına sahip olan bu ilçede sürekli olarak kadro açığının meydana gelmediği de belirtilmelidir.

Belediye Görevlilerine Nasıl Erişim Sağlanır?

Çanakkale Gökçeada İlçe Belediyesi işçi alım koşulları ya da alım süreci ile alakalı olarak bilgi alabilmek için 2868873052 telefon numarası üzerinden yetkililere erişim sağlayabilirsiniz. 2868873019 faks numarası üzerinden de belge gönderimlerini güvenilir şekilde yapma imkanı elde edilmektedir. gokceadabelediyesi@gokceada.bel.tr e-mail adresi üzerinden yetkililere gerekli olan soruları ya da şikayetleri de bildirme imkanınız bulunmaktadır.

Benzer İçerik  Bolu Mengen İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.