Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Balıkesir Kepsut Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
906
Balıkesir Kepsut Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Kepsut Belediyesi işçi alımı adına ihtiyaç duyduğu alanlar üzerinden ilanlara yer vermektedir. Açılan pozisyonlar temel alınarak belirli sayıda başvuruların karşılanması söz konusudur. Alımlara yönelik sunulan başvuru tarihleri dikkate alınmakta ve harekete geçilmektedir.

Balıkesir Kepsut İlçe Belediyesi İşçi Alım Pozisyonları

Yeteri kadar gelişme göstermeyen ilçede belirli alanlara yönelik işçi alımlarına gidiliyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2018 yılında ilçeler üzerinden ilan edilmekte. Bu anlamda kepsut için sunulan birkaç pozisyondan söz etmek gerekirse;

  • Yoğunlukla mühendis alımlarına yer verildiği açıktır.
  • Şoför, temizlik personeli ve tekniker ise beraberinde geliyor.
  • Özel güvenlik görevlisi gibi çeşitli poziyonlara yer verilmektedir.


Balıkesir Kepsut Belediyesi İşçi Alım Koşulları

Balıkesir itfaiye alımı Kepsut ilçesinde de sıklıkla ilan edilmektedir. Bunun gibi yukarıda saydığımız çeşitli pozisyonlardan personel açığının giderilmesi esas alınmakta. Ancak ilanlarda belirtilen şartlara uygun olan personellerin tercih edilmesi sağlanmaktadır. Şöyle ki belirli eğitim düzeyinde olanlara yer verilir. Bunun dışında kimi pozisyonlara katılım sergilemek için sınav şartı dahi gözler önüne seriliyor.

Balıkesir Kepsut İlçe Belediyesi İletişim

Nüfusu 24608 olan Kepsut ilçesinin, göçten kaynaklı olarak kalabalık hale geldiği açıktır. Nüfusu yoğun olmasından kaynaklı ticari anlamda gelişim göstermiş durumdadır. Bundan dolayı da yıl içerisinde çeşitli pozisyonlara yönelik işçi alımlarına yer verilir. Tüm bu alımlarla alakalı ilanların ise web sitesi www.kepsut.bel.tr üzerinden gösterilmesi sağlanıyor. Bununla beraber iletişime yönelik telefon ile faks numaraları mevcut durumdadır. Örnek verecek olursak başta telefon numarası 2665761008 olarak ifade edilmekte. Beraberinde ise faks gönderileri için 2665761331 numarasını sunmaya devam ediyor. kepsut@kepsut.bel.tr mail adresi üzerinden de görüşmelere yer verildiğini göreceksiniz.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Akharım Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.