Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Aydın Çine Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
358
Aydın Çine Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Çine Büyükşehir Belediyesi personel alımı için park bahçeler, çöp toplama ekipleri ve belediye binasına özel olarak personel alım duyuruları yapılıyor. Hangi dönemde hangi kamu kuruluşu için bir alım yapılacağı, vasıfların nasıl olması gerektiği, kaç yaş aralığında alınacağı açıklanıyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin belediye kadrolarında yıllık olarak ihtiyaç duyulan personel sayısına uygun şekilde, Aydın Çine Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2020 açıklamalarını da detaylandırıyor.

Aydın Çine İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Çine Belediyesi, ilçe belediyesi olarak hizmet verdiği süre boyunca vatandaşların personel olarak görev alabilmesi amacıyla duyuru yapıyor. Belediye tarafından ulaşım açık olan telefon numarası ise 256 711 60 28 olarak belirlenmiştir.


Aydın Çine İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Belediyede işe girmek isteyen vatandaşlar için Aydın’ın Çine Büyükşehir Belediyesi tarafından tüm pozisyonlarda, ihtiyaç duyulan sayıda personel duyurusu yapılıyor. Personel olunması sağlanan tüm alanlar için başvuruda bulunan yüzlerce vatandaş için, iş koluna uygun olan seçimlerle kamu hizmeti verilmesi sağlanıyor. Belediye tarafından faks numarası 256 711 62 85 olarak belirlenmiş ve vatandaşların ulaşımına açılmıştır.

Aydın Çine İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın’da personel başvurularının yapılması için hem belediye binası aracılığıyla hem de web sitesi üzerinden detaylara ulaşılması mümkün oluyor. Aydın Çine Büyükşehir İlçe Belediyesi iş başvurusu formu  doldur bölümünden web sitesindeki iletişim alanlarından formu hazırlayabilirsiniz.

Kadın veya erkek olmanız fark etmeksizin, yapılacak olan form doldurma işlemleriyle birlikte, uygun olduğunuz alan için yapılacak olan seçimlerle birlikte pozisyonunuza yerleştirileceksiniz. Mail adresi cinebelediyesi@gmail.com olan kamu kuruluşunun özellikle web sitesini yakından takip etmeniz gereklidir. Web sitesinin adresi ise www.cine.bel.tr olarak belirlenmiştir.

Benzer İçerik  Burdur Bucak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.