Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Arabanın Tamamına Kredi Veren Bankalar, Peşinatsız Taşıt Kredisi Veren Bankalar

30.09.2018
383

Arabanın tamamı için hangi banka kredi veriyor, sahibinden arabanın hepsine kredi veren bankalar hangisi ve ikinci el araba alımında tamamına kredi veren banka bilgileri içeriğimizdedir.

Arabanın Tamamına Kredi Veren Bankalar, Peşinatsız Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Arabanın tamamına kredi verenler arasında Ziraat Bankası, Halkbank,  Garanti Bankası var. Bu bankalar üzerinden kredi alarak araç sahibi olmanız mümkün. İster ikinci el isterseniz 0 km araç için kredi temin edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken başvuru yapmak. Gerekli olan belgeleri de hazırlayarak internet üzerinden ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

En yakın Ziraat Bankası şubesine giderek taşıt kredisi için başvuru yapın. Kesintisiz olarak elde edeceğiniz finansman sayesinde hayallerini kurduğunuz araca sahip olmanız mümkün olacak.

Özellikler: O km ya da en fazla 5 yaşında olan arabalar için kredi alınabilir.

  • 48 aya varan vade seçenekleri ile hizmet eder.
  • Hafif ticari araçlar ise ruhsatın hususi olarak kayıt edilmesi sonucunda finanse edilir.
  • Araç üzerinde banka rehin tesis eder. Gerekli gördüğü durumlarda ise ek bir teminat talebinde bulunması mümkün.
  • Kredi süresince araca kasko ve hayat sigortası yapılır.

Gerekli Belgeler: Komisyonsuz taşıt kredisi için gerekli olan belgeler arasında öncelikle nüfus cüzdanı bulunuyor. Ayrıca çalışma durumunuzu gösteren gelir belgesi, serbest meslek mensuplarından bağlı oldukları meslek kuruluşlarına ait üyelik belgesi fotokopisi, tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden de ortağı oldukları şirkete ait olan sözleşmenin yayınlandığı ticaret sicil gazetesi.

Taşıt Kredisi Bilgi: Ziraat Bankası üzerinden alacağınız 100.000 TL kredi için uygulanan faiz oranı %2, 38’dir. 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlandığınızda 3.853.25 TL taksit  ödemesi yapmanız şart.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: ARAÇ REHİN KARŞILIĞI KREDİ VEREN BANKALAR

HalkBank Taşıt Kredisi

Aracın tamamına kredi veren bankalar arasında yer alan Halkbank üzerinden de kredi çekerek araç sahibi olmanız oldukça kolay. Tüm Halkbank şubeleri üzerinden başvuru yapmanız mümkün. Bunun için taşıt kredisi başvuru formunu dikkatlice doldurmanız gerekiyor.


Benzer İçerik  Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar, Hangi Banka Gelir Belgesiz Kredi Verir
  • Artan taksit ya da azalan taksitli ödeme planlarından dilediğiniz seçerek kredinizi uygun taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra ilk taksitinizi de 2 ay erteleme imkanına sahipsiniz.
  • 48 aya varan vade seçenekleri ile sunulur. Kaskosunu Halkbank’a yaptıran müşteriler ise indirimli faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Taşıt Kredisi Bilgi: O Km kredi türü içinde 20.000 TL kredi alanlar 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinde aylık olarak 863 TL ödeme yapmakla yükümlü. Faiz oranı ise %2, 90. Aracın tamamına kredi nasıl alınır diye merak edenler nüfus cüzdanı, gelirlerini ibraz eden belge ile en yakın Halkbank şubesine giderek taşıt kredisi başvuru formunu doldurmalı. 0 km ya da 2. El araç sahibi olmak oldukça kolay.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: ANINDA ESNAF KREDİSİ VEREN BANKALAR

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Araç sahibi olmak isteyenler, bütçelerine uygun ödeme planı hazırlayarak Garanti Bankası’na başvurmalı. İnternet sitesi üzerinden de kolaylıkla başvuruda bulunmanız mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken garanti.com adresine erişim sağlamak. Ardından taşıt kredisi için hemen başvur butonuna tıklayın.

  • C. kimlik numarasını ve güncel olarak kullandığınız cep telefonu numarasını girin.
  • Kredi bilgileri bölümünde bulunan; almak istediğiniz kredi tutarını vb. bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun.
  • Çalışma şekli ve gelir belgesi bölümündeki bilgileri de doldurduktan sonra işlemlerinizi onaylayın.

Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduranlar kısa sürede işlem sonucunu öğrenebilir. Bunun yanı sıra en yakın Garanti Bankası şubesine giderek de başvuru yapabilirsiniz. Yüzde yüz kredi ile araba satın alma işlemleri adına 48 aya varan vadeler ile hizmet sunuluyor.

2. el aracın tamamına kredi sunan bankalar sayesinde ister 0 km isterseniz de 2.el araç sahibi olabilirsiniz. 50.000 TL kredi için Garanti Bankası %3, 05 faiz uyguluyor. Taksit tutarı ise 2.226,55 TL.

Benzer İçerik  Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2020
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM